Leden 2017

Noni použitý jako džus

21. ledna 2017 v 22:55 | klarrrinka |  recenze
Dalším přípravek, který bych chtěla velmi pochválit je džuš Noni od značky Sonnenmacht. Co je to vlastně Noni? Tropická rostlina rostoucí v Polynésii nebo třeba na Tahiti. Místní obyvatelé ji využívají v lékařství již více jak 2 000 let! A jak jsem se vlastně o téhle rostlině dozvěděla já? Protože se mi hodně líbí životní styl modelky Mirandy Kerr, tak mě zajímalo, jak se stravuje a co všechno dělá. V jednom rozhovoru přiznala, že Noni bere již od svých 12ti let, tak jsem byla zvědavá a pár článků o účincích jsem si vyhledala na internetu. Zde je úryvek:

Noni obsahuje 18 aminokyselin, které podporují zpevňování svalů a zabraňují jejich ochabování. Jejich účinek se ještě zvyšuje pravidelným cvičením. Sodík, draslík, železo, mangan a bořči1z, které jsou v noni obsaženy, přispívají k potřebným denním dávkám minerálních látek. Vedle toho v ní byly prokázány i zvláštní účinné látky, kterým tato rostlina vděčí za své mimořádně pozitivní účinky. Protože noni zvyšuje výměnu látek mezi buňkami, zasluhuje si zvláštní pozornost její regenerační účinek na buňky.

Chuť teda nic moc, ale časem si zvyknete. Můžu říct, že po pravidelném užívání tohoto džusu se cítím lépe.


No nevypadá Miranda ve svých 33 letech úžasně? (její nejnovější foto - 17.ledna 2017)


Zdroje užití: justjared.com
prirodnicestou.cz

Citrovital kapky

21. ledna 2017 v 22:36 | klarrrinka |  recenze
Zdravím Vás všechny,
už jsem tu dlouho nedávala žádný příspěvěk, tak nastal pravý čas abych to změnila :-)

Asi před 2 rokama jsem bývala častěji nemocná a nevěděla jsem, jak se z toho co nejdříve dostat, až mi moje mamka koupila tyhle úžasné kapky a můžu říct, že za pár dnů mi začaly zabírat. Teď nedávno jsem byla v práci v průvanu a myslela jsem si, že opět onemocním, tak jsem si projistotu znovu pořídila Citrovital a začala ho brát spolu s Vitaminem C s postupným uvolňováním (od Dr. Max) a další den mi příznaky nemoci zcela zmizely.

Takže všichni, kteří býváte častěji nemocní, tak Vám doporučuji tyhle kapky brát. Mimochodem je to i silný antioxidant (zbavuje tělo plísní a virů).