Tipy jak zhubnout do plavek a být krásnější :)

3. srpna 2014 v 20:41 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Možná si řeknete, že sem tento článek přidávám nějak pozdě, ale tak tomu vůbec není. Když si vezmete inspiraci z těchto tipů na hubnutí, půjde Vám to velmi snadno a rychle :-) Stačí mít jen tu vůli.

1) Sportujte. Dejte si závazek, že budete každý den sportovat tak, abyste byla pořádně spocená. Nezapomínejte u toho pít, pozor ale - POUZE ČISTOU VODU! Dostanete z těla přebytečné látky a také se budete cítit lépe :-) Budete mít lepší výraz v obličeji a více se usmívat. Protože většinou každý, kdo je nespokojený, nemá co dělat a určitě neprovozuje sport jako takový.

2) Dbejte na to, abyste měla, pokud možno, tu nejsvětlejší moč. To je důkaz toho, že nejste nehydrovaná a máte dostatečný příjem tekutin.
3) Jezte zdravě. (Př. jídelníček - snídaně: čaj pu-erh, broskev a sušenky Be-Be; svačina: tmavá houska s Lučinou; oběd: těstoviny se zeleninou + ovocný koktejl; 2. svačina: bílý jogurt s tmavým pečivem + müesli tyčinky; večeře: těstoviny se sýrovou omáčkou).

4) Choďtě brzo spát - měla byste spát alespoň 8 hodin denně.
5) Nepoužívejte make-upy. V létě se na tváři akorát roztečou a udělají efekt ještě mastnejší pleti a navíc se Vám budou zanášet nepříjemné póry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama