Srpen 2014

OBLÍBENÁ PÍSEŇ

12. srpna 2014 v 14:35 | klarrrinka |  ♫songy♫
Když je tento týden takové téma, tak Vám sem přidám svoji oblíbenou písničku:-)


Tipy jak zhubnout do plavek a být krásnější :)

3. srpna 2014 v 20:41 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Možná si řeknete, že sem tento článek přidávám nějak pozdě, ale tak tomu vůbec není. Když si vezmete inspiraci z těchto tipů na hubnutí, půjde Vám to velmi snadno a rychle :-) Stačí mít jen tu vůli.

1) Sportujte. Dejte si závazek, že budete každý den sportovat tak, abyste byla pořádně spocená. Nezapomínejte u toho pít, pozor ale - POUZE ČISTOU VODU! Dostanete z těla přebytečné látky a také se budete cítit lépe :-) Budete mít lepší výraz v obličeji a více se usmívat. Protože většinou každý, kdo je nespokojený, nemá co dělat a určitě neprovozuje sport jako takový.

2) Dbejte na to, abyste měla, pokud možno, tu nejsvětlejší moč. To je důkaz toho, že nejste nehydrovaná a máte dostatečný příjem tekutin.
3) Jezte zdravě. (Př. jídelníček - snídaně: čaj pu-erh, broskev a sušenky Be-Be; svačina: tmavá houska s Lučinou; oběd: těstoviny se zeleninou + ovocný koktejl; 2. svačina: bílý jogurt s tmavým pečivem + müesli tyčinky; večeře: těstoviny se sýrovou omáčkou).

4) Choďtě brzo spát - měla byste spát alespoň 8 hodin denně.
5) Nepoužívejte make-upy. V létě se na tváři akorát roztečou a udělají efekt ještě mastnejší pleti a navíc se Vám budou zanášet nepříjemné póry.

Nejlepší čtení k vodě

3. srpna 2014 v 20:26 | klarrrinka |  recenze
Jsou letní horké dny a Vy vyrážíte k vodě? Pak Vám doporučuji přečíst tento článek, je tu totiž pár tipů na čtení k vodě, když se Vám nechce zrovna plavat :-)
Tip č. 1

Tuto knížku nemám úplně dočtenou, ale můžu Vám říct, že čtení je to fakt úžasné:-) Dodá Vám chuť do života a spoustu sebevědomí.

Tip č. 2


Tip č. 3

PS: Můžete psát i své tipy, které knihy máte nejraději :-)

👄 I love summer x)

2. srpna 2014 v 19:37 | klarrrinka |  můj blog
Jak si uzivate prazdnin? Pisu z mobilu,jak jste si totiz mohli vsimnout,tento clanek je bez hacku a carek :) Ja dneska s pritelem pojedu pobliz k vode autem a prespime v nem :) Uz se tesim,mozna si i zaplavu pokud se mi bude chtit :-D mozna si vezmu fotak a pak sem pridam fotky :-)