Březen 2014

Miranda Kerr: modelka, která nepotřebuje make-up...

18. března 2014 v 15:31 | klarrrinka |  celebrity
...a proto je také mým největším vzorem, je na ni vidět, že je hodně vyrovnaná. Ještě aby ne, když pravidelně cvičí jógu, medituje, chodí brzo spát, no prostě žije zdravým způsobem života. V poslední době je ona mým idolem, co se týče způsobu života. Mrkněte se, jaká pozitivní energie z ní vyzařuje:)Klíč ke šťastnému člověku

18. března 2014 v 15:20 | klarrrinka |  k zamyšlení....
Štěstí nepochází z toho, kolik má člověk bohatství, myšleno peníze, majetek, kariéra, atd., ale z toho, jak prožívá svůj život. Já jsem takový klíč ke štěstí objevila. Po té, co jsem se začala hodně bavit s mým velice dobrým kamarádem J., se cítím šťastnější...a kde se to tak ve mě bere? Často spolu jezdíme na celodenní výlety do přírody, jen tak se projít třeba po lese, nadýchat se čerstvého vzduchu..člověk se hned cítí líp.
Když na cestování zrovna není ideální počasí, tak stačí zalézt do svého pokoje, zapálit solné lampy, zatáhnout žaluzie, zapálit vonné tyčinky, pustit relaxační hudbu, nejlépe ambient (př. Mathias Grassow) a do toho pít nějaký dobrý sypaný čaj (nejlépe puerh) a úplně nejideálnější je, když si s partnerem děláte navzájem masáž. Co se pak člověk cítí jako znovuzrozený.
Také doporučuji pravidelnou meditaci ráno i před spaním, člověkovi se pak hodně dobře spí. :-)


#beauty

17. března 2014 v 10:15 | klarrrinka |  ☼beauty☼

Já a moje oblíbená maska značky Freeman, je super, že netestují na zvířatech a má spoustu složek prospěšných pro moji problematickou pleť :-)A takhle vypadá maska na obličeji:)