Březen 2013

Správné barvení vlasů

31. března 2013 v 20:35 | klarrrinka |  ☼beauty☼
1. krok: příprava na barvení

- Než si rozhodnete obarvit vlasy, tak si dobře rozmyslete, jakou použijete barvu. Ke hnědým vlasům s tmavším obočím doporučuji o jeden odstín tmavší vlasy než je obočí. Určitě ne blond vlasy.
- Melír hodně poškozuje vlasy, takže pokud je už tak máte dost zničené, tak odbarvování bych neprováděla. Vlasy se tím ještě více spálí a už není cesty zpět, žádné ''zázračné masky'' vám na to nepomohou, to jenom odrostení vlasů..
- Barvy na vlasy kromě odbarvovačů zlepšuje povrch vlasu (vlas obalí do barvy) a ty jsou potom odolnější vůči přírodnímu vlivu.
- Nešetři na barvě. Přece je nechceš mít jako slámu. Jesliže si vlasy barvíš poprvé, radši si zajdi ke kadeřnici, která ti určitě ráda poradí :-)
- Před barvením si vlasy nemyj a ujisti se, že sis předtím neumývala šamponem se silikony, protože by ti nemusela barva chytnout do požadovaného odstínu.
- Udělej si test snášenlivosti dané barvy alespoň 1 den dopředu.

2. krok: barvení

- Pořádně si pročti příbalový leták a postupuj podle pokynů uvedených na návodu.

3. krok: závěrečná péče

- Barvu si z vlasů pořádně smyj dokud nepoteče světlá, skoro žádná barva.
- Poté použij šampon na barvené vlasy a nějakou dobrou vyživující masku aby se vlasy zregenerovaly. Také vám doporučuji si dát mokré vlasy do spleteného copu a nechat je být dokud nezaschnou. Pak jsou zaručené krásně hebké a pevné vlasy ;-)


Opravdový Mario :D

31. března 2013 v 20:13 | klarrrinka |  můj blog
Že nevěříte, že super Mario opravdu existuje? Na této fotografii vás přesvědčím :DD

Gliss Kur, Marrakesh oil & coconut

31. března 2013 v 12:33 | klarrrinka |  recenze
V obchodě jsem narazila na novou řadu této značky a hned jsem ji chtěla vyzkoušet. Šampony Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut Regenerační šampón - velký obrázek Na mé poškozené vlasy funguje suprově. Dobře pění a po použití šamponu se už nemusí používat kondicionér i když ho každému, kdo má vlasy alespoň po ramena, doporučuji. Cena je vyhovující-od 80kc do 122kc. Jediné mínus je akorát to, že obsahuje silikon. Jaké máte vy zkušenosti s touto značkou? :)

Ahóoojec

25. března 2013 v 17:38 | klarrrinka |  můj blog
Zdravím vás lidičky!! píšu sem po dlouhé době a se mnou přichází i nový design!!!:) líbí se vám? mě docela jo ale pořád nevím co dát na nový design až zase příště budu dělat..poraďte mi prosíííím budu ráda za každý nápad ;))