Leden 2013

Volba prezidenta

23. ledna 2013 v 20:58 | klarrrinka
Tak koho budete volit nebo koho byste volili, kdyby jste už mohli? Já jsem určitě pro Karla Schwarzenberga..Má daleko rozumnější názory a není tak vychcaný jak Zeman, podle mě je strašně arogantní a jde mu jenom o peníze. Schwarzenberg je původem Čech, narodil se u nás. A že si někdo může říkat, že huhňá, tak to není tím, že by to bylo pobytem v Rakousku, ale tím, že měl mozkovou příhodu. Není pravda, že mu není rozumnět, je to velmi slušný a spořádaný člověk a o České republice toho ví hodně a má dost zkušeností. Prostě KAREL NA HRAD!!!

Nákup přes internet

5. ledna 2013 v 11:44 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Zjistila jsem, že když si nakoupím věci přes internet, tak dost ušetřím. Třeba já jsem si včera objednala parfém od Beyonce 100ml za 450kc a ten samý jsem viděla v parfumerii za 2000kc!! takze kupovani na internetu se fakt vyplatí..já už si kosmetiku rozhodně normálně v drogérce nekoupím :)

tady jsem objednávala :)

Krasa.cz

Co si vzít na pustý ostrov?

4. ledna 2013 v 20:41 | klarrrinka
Toť otázka k zamyšlení. Tak myslím, že nejvíce by se hodil balíček poslední záchrany. Vyjmenuju Vám, co by v něm mělo být obsaženo: nůž, peníze, mobil a baterku. Víc mě teda nenapadá. Nůž by byl na to, abysme si z něj mohli vyřezat různé věci atd..a peníze? no logicky, ty by byly k tomu, aby, kdyby nás přepadli nějací piráti, abysme jim mohli dát výkupné a nechali by nás na pokoji :-D Jinak bych na pustém ostrově měla mít taky jídlo, abych tam přežila, protože já bych s mojí praktičností asi moc daleko nedošla..:-DD Ode mě asi vše no :-D