Prosinec 2012

poprvé na lyžích :D

24. prosince 2012 v 16:08 | klarrrinka |  můj blog
Teď v pátek jsem poprvé v životě stála na lyžích!! :DD byla jsem s přítelem, jeho bráchou a kamarádem v Hlubočkách. Musím se přiznat, že mi to ze začátku moc nešlo a byla jsem pěkně protivná :D už jsem na to fakt neměla nervy :D taky mě docela naštvalo to, že můj kluk se mi moc nevěnovat a jezdil si na prkně..potom mě to ale celkem začalo jít a dokonce i bavit, ale toho vleku jsem se jako pořád bála..jednou jsem z něj dokonce i spadla..:D no a zítra pojedu asi s přítelem na Brannou i s jeho rodiči a bráchou :)

Pro holky-co nám nejvíce poškozuje vlasy

24. prosince 2012 v 16:02 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Mezi nejčastěji používáné přípravky u holek na vlasy patří žehličky. Sice se dnes už vyrábí s lepším povrchem a některé dokonce údajně podporují lesk vlasů, ale jak nemůže žehlička nepoškozovat vlasy? když teplota v nich je většinou kolem 230°C.. žehlením vlasy ztrácí svou přirozenou hydrataci a tím jsou vlasy náchylnější k lámání a žádné šampony a jiná kosmetika poškozeným vlasům fakt nepomůže..nezbývá nic jiného než si počkat na odrostení svých poškozených vlasů..

Také časté umývání (např.každý den) způsobuje to, že naše vlasy nebudou tak pevné a lesklé. Naše vlasy to zbytečně zatěžuje..

A jak můžete přispět vašim vlasům ke kráse?

Tím, že budete pít denně alespoň 1,5 l čisté vody a že budete jíst vitaminy (zejména zinek-ten podporuje rychlý a zdravý růst vlasů) a že nebudete ve stresu, ten má také velký vliv na naše vlasy a projevuje se na nich fakt hodně!! A pak nebudou potřeba ani drahé přípravky z kadeřnictví :-)