Červenec 2011

LoveStory ''Poznala jsem kluka snů''

18. července 2011 v 16:34 | klarrrinka |  láska a trable
Když mi bylo 16, jela jsem s rodiči do Bulharska na dovolenou. U nás v Česku zrovna pršelo, tak jsem doufala, že tam bude hezky a aspoň si tu dovolenou trošku užiju. Jenže sotva jsme tam přijeli, čekal nás šok. Ve zdejší ubytovně byl nepořádek a špína. Po stěnách lezli pavouci a další taková havěť. Naši pochopitelně zuřili a furt říkali, co budeme dělat, že teďka už asi žádné ubytování nešeženem. Mě to tam už ten první den lezlo na nervy. V tu chvíli jsem se prostě viděla u nás doma. Tam to bylo podle tohoto největší luxus...''Trrrrrrrr.'' ''Mami, zvoní ti telefon!'' ''Prosím?'' zvedla mamka mobil. ''Tady ubytovna pod Kaštany, my se Vám chceme omluvit za tohle ubytování, chápeme, že z naší strany je to od nás hnusné, proto Vám nabízíme komfortnější ubytování v centru města..'' ''No to bych prosila!!!'' zuřila matka. ..takže zítra si pro Vás přijedeme a vy se přestěhujete do té ubytovny.'' To už máma mluvila klidnějším hlasem. ''Ano, dobře, mějte se, nashledanou.'' ''Mamíííí, my budeme bydlet v lepším apartmánu, supéér!'' radovala jsem se. I taťka byl konečně spokojený...Za dva dny naše napadlo, že bysme si mohli půjčit lodičky a někam plout. Mě tyhle akce vůbec nelákají, tak jsem našim řekla, že budu doma na pokoji. Mamka mi řekla, že teda OK. A mohu Vám říct, že celý den byl úžasný. Takových dnů by mohlo být víc. Ráno jsem se čvachtala v moři. Bylo mi krásně. Byla tam parta kluků, která na mě hleděla. Ale přece jenom jeden z nich byl nejlepší. Jmenoval se Erik. Měl nádhernou postavu a pronikavé oči. Dali jsme se do řeči. Mluvil o svých zájmech, kamarádech a o rodině. Taky jsem se dozvěděla, že je mu 19. Na první pohled jsem se do něj zamilovala. Celou tu dovolenou jsme se scházeli a nakonec jsme si předali telefonní čísla. Byl to čech. Za nějakou dobu jsem ho představila našim a ti byli rádi, že mám tak milého a hodného kluka. Od té doby už uplynuly 2 roky a my s Erikem jsme pořád spolu a dokonce plánujeme společnou budoucnost. Kdoví, třeba je to moje osudová láska...
Byl to sice hrozný začátek toho všeho, ale zato krásný konec. Za to jsem moc vděčná :-)

:P

18. července 2011 v 10:06 | klarrrinka |  můj blog

Asi bych sem měla dát nový design že? Stejnak teďkom nemám co dělat, tak se na to teda vrhnu...Už to chce změnu :))

S přítelem na dovolené..

16. července 2011 v 21:15 | klarrrinka |  můj blog
A je to ten nalevo :))

Nejspíš se nechtěl fotit :-))Miluju ho! :-*

2i - image hosting zdarma
2i - image hosting zdarma

2i - image hosting zdarma

2i - image hosting zdarma

2i - image hosting zdarma

Prázky :-)

16. července 2011 v 20:45 | klarrrinka |  můj blog
Tak jak si užíváte prázdnin? ;-) Už jste byli na nějaké dovolené ať už v Česku nebo v cizině?:-) Já jsem byla s mým klukem na Slovenku v Mederu a bylo to tam fajn. Snažila jsem se využít každý den naplno. Většinou jsme chodili do aquáče atd..:) Ještě sem dám pár fotek..

po dlouhé době..

16. července 2011 v 20:20 | klarrrinka |  můj blog
Tak jsem tu na mém blogu dlouho nebyla, protože jsem neměla čas ani náladu sem dávat články. Nechtěla jsem se tím zatěžovat. Ale teďka mě zas něco popadlo a budu sem chodit každej den. No aspoň se o to budu snažit :))* Takže se nemusíte bát že bych tu nedala články třeba rok v kuse :D :))

s kámoškou venku :)

16. července 2011 v 20:10 | klarrrinka |  můj blog


Tak která jsem? ;-) ta nalevo nebo napravo? :D..

..Samozdřejmě že ta nalevo :-P
A fotily se i momentky.Jednou takhle venku...

16. července 2011 v 19:39 | klarrrinka |  můj blog


no, co říct:-)

14. července 2011 v 12:15 | klarrrinka |  můj blog
A na pátek plánujem, že půjdem ven a budem fotit:-) tak jsem pak dám nějaké fotky :-))

Prázdniny

14. července 2011 v 12:12 | klarrrinka |  můj blog
Tak jsem po dlouhé době byla včera na chvilku venku s kámoškou. A co se nestalo :D Prostě jsme šly a najednou něco cítím ve vlasech. Tak si říkám, no pohoda:D A pak jak tak jdem, tak najednou Lucce přistál na ruce plkanec asi od holuba:D já jsem se ták chlámala (jsem vychcaná že?:D). A pak mi Lucka řekla že mám i já ten plkanec na sobě a to ve vlasech:D Vytuhla jsem. Málem jsem se poblila:D A ještě jsem řekla kámošce ať mi půjčí hřeben že si ještě musím učesat vlasy než budu s miláčkem. A ona na to: ''jo hřeben si můžeš půjčit, ale akorát na tu stranu hlavy kde jsem nebyla 'znečištěna':D A já jsem si udělala samozdřejmě srandu a učesala jsem si všechny vlasy:DP a ona na to: néé, už ti nikdy ten hřeben nepůjčím:D a já jsem měla výtlem:DD Byl to dobrej den:)))