Červenec 2010

love♥

29. července 2010 v 20:34 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Ahojte tak co nového u vás? U mě tak celkem nic. No kromě jedné věci. Teďka jsem poznala celkem fajn kluka na bazéně, takže doufám, že mi to s ním vyjde!:-* A co vy? Taky jste se už o prázdninách s někým seznámili?♥

Diplomek pro nové sb Salvatte:)

25. července 2010 v 10:18 | klarrrinka |  můj blog
klarrrinka.blog.cz

Poraďte pls:(

20. července 2010 v 11:37 | klarrrinka |  můj blog
Nevíte pls někdo, jak mám udělat popisek do menu, aniž by se mi tam udělalo bílé pozadí?

klikačka pro Deessee

17. července 2010 v 13:05 | klarrrinka |  můj blog

Amy Winehouse malá

17. července 2010 v 12:56 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Tak se podívejte, jak byla za mlada hezká:


Skoro bych ji ani nepoznala a vy?

Jak znáš dobře Twilight?

16. července 2010 v 11:47 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
1. Jaké mají zvláštní vlastnosti členové rodiny Cullenových?

a) Alice vidí do budoucnosti a Edward čte myšlenky.

b) Rose může být neviditelná a Esme umí lítat.

c) Nemají žádné schpnosti.


2. Jaké jsou znaky upírství ve Stmívání?

a) Rychlost, síla, mění se jim barva očí, nejedí, nespí a mají studenou kůži.

b) Jediným znakem jsou dlouhé špičáky.

c) Neumějí sát krev z krku.


3. Jak se odlišují ve Stmívání Cullenovi od ostatních upírů?

a) Cullenovi nemusí pít krev.

b) Jsou to ,,vegetariáni'', pijí jenom zvířecí krev.

c) Ničím, jsou všichni stejní.


4. Kde se odehrává jediná pořádná akční scéna z filmu?

a) V baletním studiu.

b) V lese.

c) V baru.


5. Kde se,,dva hlavní hrdinové'' poprvé uviděli?

a) Před školou na parkovišti.

b) Při vyučování.

c) Ve školní jídelně.


6. Jak se jmenuje Bellin kamarád z dětství?

a) James.

b) Jakob.

c) Mike.


7. Čím je zvláštní Edwardův pokoj?

a) Nejsou tam okna.

b) Chybí tam postel.

c) Nemá vlastní pokoj.


8. Jaká je nejoblíběnější hra upírů?

a) Fotbal.

b) Kriket.

c) Baseball.


9. Kdy mají upíři ve Stmívání černé oči?

a) Když mají blbou náladu.

b) Když mají žízeň.

c) Když jsou na světle.


10. Jak vypadá pleť Cullenových na slunečním světle?

a) Je jako posetá diamanty.

b) Je průhledná.

c) Zčerná.


11. V jakém roce se Edward proměnil v upíra?

a) 2008

b) 1988

c) 1918


12. Jaká je jediná možnost, jak se zbavit zlého upíra Jamese?

a) Vysát me krev.

b) Zabít, roztrhat na kusy a spálit.

c) Bodnout ho do srdce.


13. Dokáže Edward ve Stmívání zachránit Bellu?

a) Jo, vysaje jí jed z ruky.

b) Jo, odveze ji do špitálu.

c) Ne, nechá ji proměnit se.
řešení: 1a, 2a, 3b, 4a, 5c, 6b, 7b, 8c, 9b, 10a, 11c, 12b, 13a

Míň než 8 správných odpovědí
Tvoje znalosti jsou teda dost slabý.

Víc jak 8 správných odpovědí
Jsi správný fanoušek. Gratuluji.

Dess s Rihannou

15. července 2010 v 10:20 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
klarrrinka.blog.cz

objednávka zde

Nečekaná návštěva 1.Díl

15. července 2010 v 10:06 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Seděla jsem u stolu, notebook běžel na plné obrátky, jen nápady nepřicházely. Nervózně jsem poklepávala do stolu a hledala správná slova.
"Je tohle vůbec možný? Jak to mám sepsat?" Skousla jsem si ret a doufala, že mě něco osvítí. Takový polibek od nějaké té Múzy, nezlobila bych se. Ale nic takové neexistuje. Budu si muset vystačit se svou vlastní fantazií.
"Ehm... Tak jak to udělám? Chce to nějakou akci. Trapas by taky nebyl špatný. A kdyby ji při tom někdo načapal..." Volné pochody myšlenek. Klasika. Ale nebylo to špatný. Jen něco vymyslet.
O deset minut později...
"Já se na to fakt vykašlu!" Vztekala jsem se na celý pokoj. Okno bylo otevřené, před panelákem si hrály malé děti. Skvělé, člověk si tu zanadává a ani soukromí u toho nemá. Raději jsem se napila svého oblíbeného moku - Pepsi, a doufala, že dostatečné množství cukru mi neodbourá další mozkové buňky. Budou se ještě hodit.
Pohodlně jsem se usadila, dolila si skleničku, pustila si hudbu a otevřela textový editor. Chvilku jsem uvažovala, jak to asi napíšu. Hlavně abych měla to maso s přílohou. Omáčka se časem domyslí...
Jasně, už to mám. Nějaké to loučení s tátou a nevlastní mámou. To by šlo. No jo, ale jak to napsat. Shrnout srdceryvné loučení se svou rodinou není jen tak. Mělo by tam být plno citů.
"Nechtěla bys pomoct?" Zašeptal za mnou někdo hrubším hlasem.
"Pšššt! Tady se píše." Zabručela jsem. Ve snaze odehnat nezvaného rušitele, jsem rozhazovala rukou, jako kdyby to byl nějaký otravný parazit. Jenže jsem narazila do něčeho pevného, zároveň měkkého. Byla to mužská hruď. Zarazila jsem se. Odkdy mám doma nějakého chlapa?!
"Tak já zase teda půjdu, no..." Ten hlas. Sice byl teď vzklíčený, ale je mi povědomý. Chvilku jsem dumala, kdo by to mohl být. Jenomže touha byla natolik silná, že jsem se prostě musela otočit.
"Ááááá..." Zakřičela jsem na celý panelák. Troufám si říct, že mě slyšeli až na druhém konci města.
"Nekřič! Už tak vzbuzuješ docela velký rozruch." Co? Já? Panebože! O čem to tu mluví? Proč zrovna já bych měla dělat rozruch? Nespletl si mě náhodou s někým jiným? Třeba se sebou?
"Csss... To říká ten pravej," odfrkla jsem si. Bohužel, nemělo ten správný šmrnc. Copak se může člověk zlobit na nádherného kluka ze své fantazie? Ale kuš! Vždyť se ti to jenom zdá. Máš pouze halucinace. "A kruci! Je to jasný. Do blázince se fakt dostanu." Plácla jsem se do čela. Jo holka, ty jsi vážně talent.  Bavíš se tu sama se sebou.
"Proč by ses měla dostat zrovna do blázince?" Zeptal se mě, ehm...
"Kdo jsi?" Vypadlo ze mě. Nevěřícně jsem se na něj dívala. Zachovávala jsem dostatečnou vzdálenost. Mé srdce tlouklo jako o závod.
"Kdo myslíš?" Ha! To jsem mohla čekat. Chytrý jako vždycky.
"Kdybych to věděla, nebo si tím byla alespoň trochu jistá, věz, že bys to věděl." Ach ten můj sarkasmus. Taky bych se to mohla odnaučit.
"Tak já ti napovím. Jsem ta osoba, se kterou jsi udělala včera definitivní ámen." Řekl mi zkroušeně. Tak ono ho to ještě mrzí.
"Sorry, já musela." To byla panečku odpověď. Raději jsem sklopila pohled. Dívat se na něj bylo až moc riskantní. "Ale počkat... Jak to, že tě vidím a mluvím s tebou? Jsem blázen?" Zeptala jsem se znovu. Stále mi to nijak neobjasnil.
"Tak jinak. Ty víš, kdo jsem, ale nevíš, kdo jsem." Super! To jsou ale moudra. Jsem z toho jelen s obrovským parožím. Abych pak prošla dveřmi.
"Nechápu, nevadí... Takže, zkus to vysvětlit jako pro naprostýho negramotnýho člověka, ju?" Mrkla jsem na něj a pokusila se o úsměv. Vyšel z toho jen škleb.
"Tak já to vezmu jednoduše. Jsem tvá Múza." Vykulila jsem oči. Chvilku jsem převalovala myšlenku v hlavě. Moment! Múzy přece neexistují. Spisovatelé a různí amatéři se na ní pouze vymlouvají. Jo to bude ono. Dělá si tu ze mě srandu.
"Fakt dobrej vtip," a abych mu to potvrdila, začala jsem se nekontrolovaně smát. Vyhrkly mi i slzy. Začínaly mě bolet břišní i mimické svaly. Prodlužování života, to by mi šlo. Ale takhle napsat kloudnou kapitolu? To je umění.
"Já to myslel vážně." Měřil si mě pohledem od hlavy až k patě. Okamžitě jsem se přestala smát. Nasadila jsem si vážný výraz, ale koutky mi to nijak neusnadňovaly. Cukaly jako o závod. Schválně, který je rychlejší.
"Počkej... Chceš mi říct, že jsi Múza? Moje Múza?" Jen přikývl. "No tyyyyy vo... Ehm... Vodníku." Bože! Co jsem to zase plácla. Vodníku? Že jsem raději nedržela pusu.
"No... Já bych se nazval spíš Múzákem." Dobře, vzdávám se. Koutky ne koutky, smích vítězí. Svezla jsem se na zem a smála se na celé kolo. Břicho mě opět začínalo pobolívat. Jestli to bude takhle pokračovat dál, za 100 let tu budu ještě strašit.
"Kým že?" Vysoukala jsem ze sebe. Záchvat smíchu postupně polevoval. Konečně se budu moct chovat jako dospělá. Sice jsem teenager, ale pubertu už mám za sebou.
"Múzák. Jsem mužského pohlaví. Nevěříš? Já ti to ukážu." Nestihla jsem nic namítnout a už si stahoval kalhoty. On to asi myslí vážně.
"Joshi, prosím, ne!" Vykřikla jsem. Avšak, už bylo pozdě. Měla jsem výhled na jeho mužskou chválu. Ihned jsem zavřela oči a hlavu natočila mírně stranou. Dokonce mi naskočila i husí kůže. To zase budou sny.
"Co? Já ti to chtěl jen dokázat."
"Jo jasně, ale ty kalhoty by sis mohl oblíknout. Myslím, že jsem viděla dost." Nasucho jsem polkla, ale oči jsem nechala pevně zavřené.
"Dobře," Chvilku jsem čekala. Nastražila jsem uši, jestli náhodou neuslyším, jak si je obléká. Nic. Pouze hřejivý dotyk na mé tváři. Srdce na to odpovídalo svým tlukotem. Rozbušilo se tak moc, až jsem se začala obávat, že mi vyletí z hrudního koše a udělá si malou obhlídku po mém pokoji.
"Co to děláš?" Cítila jsem jeho teplý dech u svého ucha. Po těle se mi rozléval ten opojný pocit, který si prožila i Abby. Sakra, sakra, sakra! Co to dělám? Vždyť já jí kradu kluka?
"Co bys řekla..." Zaklonila jsem hlavu, aby měl lepší přístup k mému krku. Ano, jsem potvora. Ale nestydím se za to.
"No jo, ale co Abby? Je to vůči ní nespravedlivé." Zakňourala jsem. Měla bych být nešťastná nebo naštvaná. Když ono je to tak příjemné.
Přesunul se k mé klíční kosti. Sázel jeden malý polibek za druhým. Myslela jsem si, že vyletím z kůže. Tohle přece nemůže být pravda?
"Ach!" Vykřikla jsem, když jsem ucítila v břiše ty známá motýlí křidýlka, která mě lechtala uvnitř. Nemohla jsem odolat. Otevřela jsem oči. Utápěla jsem se v těch jeho, stejně jako hrdinka mého příběhu. Různá směsice pocitů mě naplňovala až po okraj. Pak nastal veliký zlom. Zlehka přejel svými rty po těch mých. Rukou jsem nahmatala tričko, které měl na sobě a přitáhla si ho blíž. A potom mě konečně políbil...

Nečekaná návštěva 2.Díl

15. července 2010 v 10:05 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
O půl hodiny později...
"Tak jak ti to jde?" Zašeptal mi sladce do ucha. Zapředla jsem jako kočka.
"Jak? Báječně. Tolik nápadů se mi honí hlavou. Až si říkám, jestli je všechny dokážu sepsat." Byla jsem šťastná. Mohla jsem konečně psát a psát. Přesně jsem věděla, jak se bude děj nadále vyvíjet.
"Mám otázku, teda je jich víc." Začervenala jsem se. Prsty mi běhaly po klávesnici jako splašení. Jsem žena, takže zvládnu dělat několik věcí najednou. I když, nejsem si jistá, jestli to u mě taky funguje. Kdo ví?!
"Povídej, poslouchám..." Uvelebil se na topení a zadíval se na mě.
"Jak se může člověk stát Múzou, v tvém případě Múzákem?" Měla jsem už pěkný vroubek.
"To je tak... Když nějaký spisovatel vymyslí postavu, dá jí povahu, tvář a všechno možný, tak se vytvoří nová Múza. Ta si pak najde svého stvořitele a pomáhá mu nadále vymýšlet děj. Ale nesmí mu nijak zasahovat do jeho práce!" Pohrozil mi. Super, takže pokud ho odkrouhnu, nic mi neudělá. To je dobrá zpráva.
"A jak vlastně ta pomoc funguje. To nás vážně musíte políbit?"
"Jo, musíme. To je jediný způsob. Náš polibek funguje na principu jako USB připojení. Různé možnosti vám pošleme a vy je pak využijete." Vykulila jsem na něj znovu své bulvy. On je můj vlastní flash disk?
"A mám víc Múz? Nebo jen jednu?"
"Máš jich víc. Většinou se střídáme. Naposledy tě navštívila Connie. Ale já jsem první, který se ti ukázal. Byl jsem zvědavej na tvou reakci."
"Počkej! To mi chceš říct, že mě šmírujete? A já vás nevidím? A to mě jako líbáte, kdy se vám zachce?" Tak to prr! Tohle jsme si nedomluvili.
"Ne, to rozhodně ne. My přijdeme pouze tehdy, když nás potřebuješ." Objasnil mi Múzák Josh. Obdařil mě svým odzbrojujícím úsměvem. Potom má člověk reálně uvažovat. Tohle by se mělo zakázat.
"Dobře. Díky za odpovědi. Teď si udělej pohodlí, já něco napíšu, a pak se ti budu věnovat." Mrkla jsem na něj, otevřela si znovu rozepsanou kapitolu a dala se do práce.
O dalších 10 minut později...
"Doprčic!" Zanadávala jsem si. Rukou jsem bouchla o stůl, až sklenička s Pepsi nadskočila. Josh na mě obrátil svou pozornost.
"Copak? Další polibek?" Rozzářila jsem se jako sluníčko. S prosíkem jsem se na něj otočila a udělala psí oči.
"Kukadla si schovej pro někoho jiného." Cvrnknul mě do nosu a následně mu dal malinkou pusu. Pak se přesunul k mým rtům. Zapletla jsem prsty do jeho vlasů. Tělo jsem namáčkla blíž k němu.
"Ehm, ehm..." Odkašlal si někdo. Máma! Blesklo mi hlavou. Odstrčila jsem od sebe svého Múzáka a sklopila oči. Jak tohle budu vysvětlovat?
"Co ty tady děláš?" Prskal Josh. Tak to máma nebude. Vzhlédla jsem a uviděla... To snad není možný?! Pořádá se tu nějaký sraz?
"To mi řekni ty!" Rozkřikla se na něj Abby. Naštvaně podupávala nohou a mě si měřila pohledem. Co jsem provedla?
"Já tu pracuju," obhajoval se Múzák Josh. Založil si ruce na prsou a nehodlal ustoupit. Tomu říkám ukázkový pár.
"To vidím." Ti dva po sobě prskali, až jsem začala uvažovat, kde asi máme deštník. Nerada bych byla mokrá. Do vany se chystám až večer.
"Hej vy dva. Mohli byste se přestat hádat? Kdo to má poslouchat." Ukončila jsem jejich hádku. Pozornost obrátili ke mně a kdyby mohli vraždit pohledem, byla bych mrtvá.
"Dobře... Máš pravdu. Já radši půjdu. Zítra je stejně řada na mě." Prohlásila rezolutně Múza Abby. Usmála se na mě a po Joshovi vrhla naštvaný pohled. Ty plamínky v očích jsem viděla jen já?
"Hurá, už je fuč. Že to ale trvalo..." Cože? "Tak kde jsme to skončili?" Svůdně se na mě podíval a já byla zase naprosto omámená. Kývla bych mu na cokoliv. Přiblížil se ke mně a zlehka mě políbil.
Netrvalo to nijak dlouho a už jsem se od něj odtáhla, abych mohla pokračovat v psaní. Další nápady přicházely a já jim musela vyhovět. Položila jsem prsty na klávesnici. Během několika málo vteřin se daly do práce.
O dvě hodiny později...
Já to vážně dopsala. To není možný. Nemohla jsem tomu uvěřit. Dopsala jsem kapitolu. Ani jsem nepotřebovala tolik času jako obvykle. Musela jsem si zatleskat. Jsem to ale holka šikovná.
"Jsem moc rád, že jsi to dopsala." Múzák Josh mě pohladil po ruce. Podívala jsem se na něj a obdařila ho tím nejlepším úsměvem, který jsem dokázala vytvořit. S radostí mi ho oplatil.
"Stavíš se i zítra?" Zeptala jsem se s nadějí v hlase.
"To nemůžu, mám volno."
"Cože? Jak to?" Že by to byla přece jenom pravda? Vážně mají dovolené? A já si z toho dělám srandu.
"No to víš... I my Múzáci máme své dny. Ono to totiž není tak lehký, jak to vypadá. Navštěvovat bezradné spisovatele. Objasnil mi Múzák Josh. Smutně pokrčil rameny, pohladil mě po ruce a byl fuč. Vypařil se jako pára nad hrncem. Jen jsem párkrát zamrkala, abych vstřebala nově nabyté informace o Múzách, a on si klidně zmizí. Jestli se ještě někdy zastaví na kus řeči, tak mu to pěkně vytmavím, holomkovi jednomu.

Kusovka: balónky

13. července 2010 v 9:58 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
klarrrinka.blog.cz

Kusowka

12. července 2010 v 12:48 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
klarrrinka.blog.cz

Bella Swan make up and hair♥

11. července 2010 v 21:06 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
make up

Hair


Kiowa Gordon photos♥

11. července 2010 v 20:54 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Podle mě je teda hezčí než nějaký Zac Efron (i když on je taky hezkej:D)


Kiowa Gordon arrives at the 2010 MTV Movie Awards held at the Gibson Amphitheatre at Universal Studios on June 6, 2010 in Universal City, California.

Kiowa Gordon arrives at the 2010 MTV Movie Awards held at the Gibson Amphitheatre at Universal Studios on June 6, 2010 in Universal City, California.


Chaske Spencer (L) and Kiowa Gordon pose in the press room with the Best Movie award for

Actor Kiowa Gordon arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Eclipse" during the 2010 Los Angeles Film Festival at Nokia Theatre L.A. Live on June 24, 2010 in Los Angeles, California.

Actor Kiowa Gordon arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Eclipse" during the 2010 Los Angeles Film Festival at Nokia Theatre L.A. Live on June 24, 2010 in Los Angeles, California.

Actor Kiowa Gordon arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Eclipse" during the 2010 Los Angeles Film Festival at Nokia Theatre L.A. Live on June 24, 2010 in Los Angeles, California.

Actor Kiowa Gordon arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Eclipse" during the 2010 Los Angeles Film Festival at Nokia Theatre L.A. Live on June 24, 2010 in Los Angeles, California.

Actor Kiowa Gordon arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Eclipse" during the 2010 Los Angeles Film Festival at Nokia Theatre L.A. Live on June 24, 2010 in Los Angeles, California.

Mu to sekne prostě všude:)♥

další nové dessy

11. července 2010 v 20:24 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Ahojte, takže jdu dělat zas po nějaké době další designy.......zatím se tu mějte...pp:)*

s Einsteinem ve vlaku...

6. července 2010 v 12:20 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Profesor Albert Einstein jednou cestoval vlakem do New Yorku. Dostal hlad, zašel si tedy do jídelního vozu. Černošský číšník mu podal jídelní lístek. Hned poté si profesor vzpoměl, že nechal brýle v kupé. Požádal tedy číšníka: "Přečtěte mi to, prosím." "Číšník se zazubil a povídá: "Promiňte, ale já jsem taky negramotnej."


Tak to je dobrý:D

5. července 2010 v 13:04 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010

Ubytovaná bych tam nechtěla být:D asi jako každej:D

Funny příběh♥

5. července 2010 v 12:52 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Jedna anglická dáma chtěla před válkou strávit letní byt v Německu a tak napsala jednomu venkovskému učiteli. V dopise se tázala na vše i na pohodlí. Také chtěla vědět, mají-li v tom domě, kde chtěla bydlet, WC. Učitel dobře neovládal angličtinu a neznal význam té zkratky. Zeptal se starosty, ale ten taky nevěděl. Po dlouhém přemýšlení ho napadlo, že to patrně znamená Wesley Church (kostel). A takto odepsal: "WC se u nás nachází 7 mil od našeho domu, uprostřed jedlového háje v překrásné krajině. Jest otevřen 2x týdně, v úterý a ve čtvrtek. Chápu, že je to pro Vás nepříjemné, je-li to vaším zvykem chodit pravidelně, ale zajisté se přesvědčíte, že je to krásný výlet. Hodně lidí si sebou bere oběd a zůstává tam přesčas. V létě je obyčejně návštěvnost veliká a proto bych vám radil, abyste chodila brzy. Je tam 60 míst k sezení, ale pokud přijdete pozdě je tam dost míst i k stání. Radil bych vám, abyste chodila ve čtvrtek, poněvač je v ten den varhaní doprovod. Po celém okolí jsou slyšet i ty nejjemnější zvuky. Opařím Vám s radostí to nejlepší místo a bude mně potěšením sedět vedle Vás."

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM:

Kusovka-téma: krajina

3. července 2010 v 19:37 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
téma: krajina

klarrrinka.blog.cz


KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM:


Voňavky na tohle léto

2. července 2010 v 21:07 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Hippy Frizz
Běžná cena:342,- Kč
Objem:50ml


Christina Aguilera
Objem:50ml
Cena s DPH:790,- Kč


Cest La Fete
Objem:100ml
Cena s DPH:854,- Kč


In2U Heat 2010
Objem:100ml
Cena s DPH:1210,- Kč


Velvet Hour
Objem:50ml
Cena s DPH:450,- Kč


Objem: 100ml
Cena: 528 KčPovídka: nečekaná láska

2. července 2010 v 11:43 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Vstala jsem a podívala se na hodinky. Panebože! Já jsem zaspala do školy! Tak jsem rychle vstala a chystala se do školy. A mamka mi říká: ,,Dneska jsou přece prázdniny, tak kam jdeš?'' ,,Já jsem blbá!, no vždyť máš pravdu'' Tak jsem si šla lehnout....A potom, asi tak za hodinu jsem napsala kámošce, aby se mnou šla ven, že si dáme ve 14.00 u školy sraz. Ona napsala, že jo, že přijde. Byla jsem celá natěšená, protože jsem se doma nudila a nebylo co tak dělat. Naobědvala jsem se a šla ven. Jenže ta kámoška u té školy nebyla a byla jsem na ni naštvaná, protože měla dorazit už před 15 minutama, ale za to tam byl docela pěkný kluk a dokonce se na mě usmál! V hlavě mi zazněla otázka: Kdo to může být?....
Ale co už.... Asi tady čeká na nějakou holku... A měla jsem pravdu! Přišel ke mě a zeptal se: ,,To si ty ta holka, která mi psala toto?'' A ukázal mi svůj mobil.... AHOJ MUZES JIT DNESKA VEN? KDYZTAK PRIJD KE SKOLE VE 14.00. BUDU TE TAM CEKAT. AHOJ KATKA. ,,Jakto, že to přišlo tobě?'' ,,No já nevím'' odpověděl ten kluk. Představil se mi jako Tomáš. ,,Ale to vůbec nevadí, aspoň jsem poznala takového bezvadného kluka, jako si ty.'' Nakonec jsme venku strávili do osmi do večera a na druhý den šli na rande. Je mi s ním moc fajn. Jsem za něho ráda. Nebýt té osudné sms, tak jsem ho vůbec nepoznala. Chodíme spolu už 2 měsíce a i přesto skončení prázdin spolu chodíme a bezva se doplňujeme..... 

Kusovka

2. července 2010 v 11:23 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Téma: krajina

klarrrinka.blog.cz

To neuvěříte....

1. července 2010 v 20:39 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
Víte, co se dneska stalo? Domluvila jsem se s kamarádkou, že půjdem do kina. Naši mě pustili, takže jsem byla šťastná. Jenže se něco přihodilo. A bylo to hrozné. No nebudu vás napínat...
Daly jsme si s kámoškou sraz u školy a potom jsme ještě šly na chvilku k ní. Nazpět jsme jely ve výtahu. Jako by nám to kino někdo nepřál:(( Zasekly jsme se v tom prokletém výtahu na 4 hodiny!! Od 14.00 do 18.00. Ale pravda, že v tom výtahu bych sama nechtěla být. Ale i tak... 4 hodiny. No dokážete si to představit? A navíc jsme ani jedna neměla kredit, takže jsme nemohly zavolat vyprošťovací službu. Ale já jsem naštěstí u sebe měla pár propisek a papír, takže jsme na něj napsaly, aby nám někdo pomohl a prostrčily jsme to škvírou ve dveřích. A potom jsme viděly, jak ta paní zvedla ten papírek a přečetla si to. Nakonec se zeptala, jestli jsme vevnitř. My řekly že jo. A ona řekla, že zavolá tu vyprošťovací službu. Byly jsme ji hrozně moc vděčné, protože nás nakonec vyprostily. Byly jsme hrozně šťastné a nakonec jsme si zašly do mekáče, protože jsme měly hrozný hlad:)) Do toho kina jsme nakonec nešly, ale zase jsme ušetřily:D:)

Co musíš podniknout o prázdninách:)

1. července 2010 v 10:32 | klarrrinka |  LETNÍ SPECIÁL 2010
  • chodit s kámoškama na bazén
  • zamilovat se
  • pomáhat v útulku (budeš mít dobrý pocit)
  • zasportovat si (např. jízda na kole, běh)
  • zkusit něco nového (např. naučit se cizí jazyk)
  • flirtovat
  • koupit si nějaké bláznivý kousek oblečení
  • za špatného počasí si zahrát s rodinou stolní hry
  • udělat něco bláznivého
  • přihlásit se na brigádu
Dělat se dá toho hodně....takže si užívej prázdnin:))