Únor 2010


Jaký typ kluka potřebuješ?

27. února 2010 v 20:07 | klarrrinka |  láska a trable

Občas je to s klukami kříž - buď to není tvůj typ, nebo je to protiklad, není ten pravý. Jenže kdo to teda je? GirlsWorld má pro tebe super test při kterém poznáš jaká jsi a jakého k sobě potřebuješ kluka. Je totiž zcela jedno jestli to bude protiklad, ať se vzájemně doplňujete, anebo úplně stejný člověk jako ty - ať si skvěle rozumíte. Hlavní totiž je něco úplně jiného, co vás oba dva spojuje. Láska.


Jak sbalit kluka

25. února 2010 v 17:24 | klarrrinka |  láska a trable
Ptáte se, jak sbalit kluka?
Neustále tápete nad tím, jak to udělat, aby si vás kluk, o kterém sníte všimnul? Neznáte osvědčené tipy a triky, které zaručeně vždycky zaberou?
Pak právě pro vás je tento článek...

Děvčata, možná mi nebudete věřit, ale sbalit kluka, není vůbec žádná věda. Nejčastěji se ptáte, co dělat když:
1) Líbí se mi kluk ze třídy, mnohokrát jsem si všimla, že se na mne usmívá, ale chtěla bych ho poznat blíže. Co mám dělat?
2) Potkala jsem strašně krásného kluka, bydlí kousek ode mne. Poraď, jak se s ním mám seznámit?
3) Moje kamarádka mi řekla, že se líbím jednomu klukovi. On se mi taky líbí, jak mu to mám říct?
Troufám si říci, že každá z vás alespoň jedenkrát řešila podobnou situaci. Největším problémem v situaci, kdy vás kluk chce sbalit, je vaše reakce na jeho počínání!

Uvedu vám pro příklad pár situací:
1) Kluk zprvu začíná tím, že se po vás dívá... Je to od něj takový první krok, jak vám naznačit, že jste mu sympatické. A vaše reakce? Na místo toho, abyste jeho pohled opětovaly, uhýbáte a díváte se schválně jinam.
2) Když je kluk malinko odvážnější, vydá se přímo k vám a posadí se vedle vás na lavičku, aby prohodil pár otřepaných frází…Jevaše reakce? Ignorujete ho, jako by byl vzduch... Při tom celou dobu nemyslíte na nic jiného než právě na něj.
3) Někteří kluci zkouší rovnou svůdný úsměv… A vaše reakce? Nasadíte tvář bez výrazu a zájmu...
Uznejte samy, že z takového chování kluk těžko pozná, že vlastně o něj máte zájem!
Ruku na srdce slečny, která z vás dělá přesně to, co je výše zmíněné?
Žádná věda! Jen je čas na změnu!
Řekněme si základní tři pravidla, kterých když se budete držet, pomohou vám sbalit vašeho vysněného kluka!
1. Nesmí poznat, že jsi do něj zamilovaná...
Je třeba mít neustále na paměti, že muž - kluk je lovec.
Žádného lovce nebaví lovit obět, o které ví, že ji má předem v hrsti. V tomto směru je potřeba malinko hereckého výkonu:-), protože by ses měla snažit udržet své city na uzdě... Čili projevit trocha zájmu, zároveň však nezájmu. To lovce vyburcuje k lovu a začne Tě uhánět.
Je to taková hra na kočku a na myš... Může to být zábavné a nějakou dobu to trvá. Žádná myška by se neměla nechat chytit hned... Takového úlovku si lovec mnoho neváží, musí ho to stát nějaké úsilí! Není to vůbec snadné, zvlášť když váš rozum je v koncích a srdce bije jako o závod!
Pamatuj si: Máš-li zájem o kluka ostýchavého, musíš mu jakoby unikat, ale zároveň ho postrkovat, aby mu došlo, že se nemusí bát tě uhánět!
2. Musí vědět, že existuješ...
Aby si tě kluk, o kterého máš zájem, všiml, musíš se mu připlétat do cesty...
Ale pozor! Zároveň nesmíš porušit předchozí pravidlo.
To znamená objevovat se a vzápětí mizet, upoutat pozornost a ihned cuknout…
Samozřejmě, že vše jako by náhodou, spíš nedopatřením:-)
Rovněž mu nenápadně musíš prozradit, kde tě "když tak" najde - třeba poznámkou utroušenou k někomu jinému, "zapomenutým" notýskem s adresou a telefonem nebo prostě předváděním toho, že tehdy a tehdy býváš pravidelně tam a tam…
3. Neměl by v tobě vidět kamarádku...
Zkus se nechovat tak, že na všechno stačíš, nepotřebuješ žádnou pomoc, jsi vlastně soběstačná...
Být taková je sice naprosto skvělé, ale my potřebujeme v klukovi vzbudit pocit že "je úžasný", dokáže všechno a každou dívku ochrání, a to soběstačným chováním v klukovi nevzbudíš...
Je-li to problém, stačí, když se někdy "náhodou" ocitneš v situaci, v níž tě bude moci "zachraňovat". Taktéž můžeš projevit zájem o cokoli, co baví jeho, ale tobě to "náhodou" nepůjde tak dobře jako jemu a budeš potřebovat pomoc a poradit…
Další užitečné rady:
Největší tvou zbraní je úsměv!
Uvědom si, že úsměv, pozitivní oční kontakt a další věci, tě nic nestojí. Nejsi vyzývavá, naléhavá a vlezlá a kluk to ocení, zkusí sebrat svoji odvahu a půjde tě oslovit.
Důležité:
Zapomeň na své komplexy!
Malá, vysoká, příliš hubená, či snad tlustá...
Každému klukovi se líbí něco jiného. Věř, že bude-li o tebe jevit nějaký kluk zájem, líbíš se mu právě taková.
Děvčata, prozradím vám tajemství.
I přesto, že kluci prvotně děvčata vybírají očima, můžete je dostat něčím zcela jiným.
To jak holka vypadá, je v klučicím balení jen první část, potom nastupují části další, které rozhodují, jestli ta holka opravdu za něco stojí. A v té chvíli vám kluk přestane hodnotit postavu, ale přejde do fáze druhé a začne o vás přemýšlet na jiné úrovni, kde váš vzhled už nebude na prvním místě.
A nezapomeňte:
Každá máte svou hrdost! Nikdy se neponižujte, nesnažte se kluka získat za každou cenu, zvlášť, pokud o vás nejeví zájem. Nestojí vám to za to! A pořádně se dívejte okolo sebe, všímejte si, jak se k vám kdo chová. Mnohdy hledáte lásku - kluka, co by vás měl rád, ale jste příliš zaslepené klukem zosobňujícím vašeho idola, že už nevidíte kluka, který vám již delší čas projevuje náklonnost.
TIP: Máte-li tip, který na kluka vždycky zabere, sem s ním, pište, podělte se!

27 tipů, jak vypadat mladší

25. února 2010 v 16:08 | klarrrinka |  ☼beauty☼
1. OPATRNĚ S MAKE-UPEM
Žádné líčení nezakryje vrásky, ale existují způsoby, jak je zmírnit. Zapomeňte na rady typu: čím víc chcete schovat, tím hutnější make-up si pořiďte. Mladšího zjevu dosáhnete naopak tekutými druhy make-upů. Sázejte na osvědčené značky, protože jejich výrobky garantují, že se vám podaří docílit rovnoměrné barvy pleti. Při samotném líčení nanášejte make-upu jen málo a pořádně jej rozetřete, nejlépe houbičkou či štětcem. Vyzkoušejte minerální pudry - dobře kryjí.
Tip profesionálů:
Make-up i pudr otestujte na vnitřní straně zápěstí. U toho pravého má testované místo stejnou barvu jako okolní kůže, jen rovnoměrnější.
2. ZVÝRAZNĚTE OČI
Klasický fígl, jak něco zamaskovat, spočívá v upoutání pozornosti jinam. Vizážisté proto radí - přitáhněte zájem k očím - rozsviťte je. Nejdřív zamaskujte kruhy pod očima, existují speciální korektory určené přímo k tomuto účelu. Vyhoďte barevné řasenky a vraťte se ke klasické černé nebo hnědé. Ty totiž oči opticky zvětšují a zdůrazňují bělmo, které rozzáří barvu duhovky. Stíny používejte matné. Perleťové by zvýraznily vrásky kolem očí. Barevně spíše světlejší, oči pak vypadají větší.
3. LESK JAKO BLESK
Čím starší jste, tím světlejší rtěnku si vybírejte. V tmavších působíte přísněji, rty vypadají menší. Světlé rtěnky, zvlášť s mokrým efektem, rty zvětšují a dodávají obličeji jemnější výraz. Vsaďte na lesky - dodávají rtům plnost. A naučte se používat konturovací tužku - světlou, třeba tělovou. S přicházejícími roky se totiž kolem úst objevují vrásky, do nichž se rtěnky s oblibou vpíjejí. Takhle tomu zamezíte.
4. POŘIĎTE SI BRÝLE
Navštivte očního lékaře nebo optometra. Je totiž víc než pravděpodobné, že s přibývajícím věkem budete potřebovat brýle - ať už na blízko, nebo na dálku. Určitě se jich nebojte. Dobře vybrané obroučky dovedou ubrat léta, jděte po moderním designu a vyhýbejte se tmavým barvám. Zároveň se zbavíte jedné z příčin vějířků vrásek kolem očí, díky dobře naměřeným dioptriím totiž konečně přestanete mžourat. Ze stejného důvodu noste sluneční brýle, kdykoliv slunce zazáří.
5. UDRŽUJTE SI VÁHU
Pokud trpíte nadváhou, snažte se shodit aspoň pár kil. Obézní lidé vypadají starší. Na druhou stranu se nesnažte zhubnout rychle a drasticky, odnesla by to (kromě zdraví) i vaše kůže. A nemusíte vypadat zrovna jako Twiggy - koneckonců se říká, že ve zralém věku si musíte vybrat mezi zadnicí a obličejem. Buď budete superštíhlá, nebo skoro bez vrásek.
6. ITÁLIE NA TALÍŘI
Odborníci doporučují středomořskou stravu - spoustu ryb, malé množství jiného masa, hodně zeleniny a ovoce, kvalitní oleje. To vše má prokazatelně dobrý vliv na vaše zdraví, zažívání a tím i postavu. Účinnými bojovníky proti stárnutí jsou antioxidanty, které jsou obsažené i v zeleném a černém čaji, kávě a vínu. U nich ovšem platí - používat s mírou.
7. VSAĎTE NA ZELENOU
Zařaďte zeleninu do svého jídelníčku pětkrát denně. Má totiž spoustu výhod - minimum kalorií, hodně vlákniny, která vám zajistí trávení jak z partesu, a nálož vitaminů a minerálů, jež jsou bohatým zdrojem antioxidantů - tedy aktivních bojovníků proti škodlivým volným radikálům. Takže zvlášť na jaře sáhněte po všem, co najdete u svého zelináře (nejlépe z místních zdrojů).
8. JEDNOU TÝDNĚ ODLEHČETE
Zkuste si jednou týdně půst. A to buď absolutní, kdy budete celý den pouze pít vodu, bylinkové čaje a čerstvé zeleninové šťávy, nebo stačí i mírnější varianta, kdy si povolíte buď zeleninu, nebo ovoce či vařenou rýži natural. Pokud tělo není zatěžováno trávením, může se zaměřit na regeneraci a očistu. Nic nepřichází dovnitř a všechno může ven. Navíc si budete snadněji držet váhu.
9. OKOŘEŇTE SI ŽIVOT
Kurkuma, skořice, zázvor, tymián, šalvěj nebo kousek tmavé čokolády - tyto pochutiny obsahují látky, které chrání pleť před záněty. Kmín, koriandr, bazalka, majoránka či fenykl zase podporují trávení, chilli snižuje cholesterol v krvi, česnek je výborný bojovník proti různým virům a bakteriím.
10. ZAPOMEŇTE NA PŘÍLIŠ VÝRAZNOU BARVU
I když jste třeba velká milovnice indiánek, od jistého věku vám barva a la Nšo-či připíše hezkých pár let navíc - nevypadá totiž přirozeně a navíc v rámu havraní kštice více vyniknou vrásky a nedostatky pleti. Stejně tak výrazné odstíny jako sytě rezavá nebo platinová blond. Raději vycházejte ze své původní barvy a doplňte ji jemným melírem - na plavé vlasy blond, na tmavé mahagon.
11. MLADÉ VLASY = ZDRAVÉ VLASY
Se zlámanými, suchými či poškozenými vlasy vypadáte starší. Takže o ně pečujte - používejte kvalitní regenerační přípravky, pořiďte si speciální péči přesně pro ten typ problému, kterým vaše ozdoba hlavy trpí.
12. VLASY DO ČELA A ROZCUCHAT
Dobrý sestřih dokáže konkurovat liftingu. Buďte rozpustilá. Zapomeňte na natupírovanou helmu zpevněnou tunou laku na vlasy. Ležérní rozcuch působí přirozeně a mladistvě. Pryč od mikáda. Všechny vlasy v jedné délce působí přísně, a tudíž vypadáte starší. Nechte si vlasy hlavně kolem obličeje stupňovitě sestříhat. Pramínky vlasů sčesané do čela zakryjí vrásky.
13. NEŠETŘETE NA KRÉMECH
Kupte si krémy adekvátní vašemu typu pleti, věku i příležitosti. Čím zralejší pleť, tím více potřebuje různé výživné a regenerační ingredience. Opravdu není rozmařilost mít noční a denní krém, oční krém, peelingový přípravek a čas od času speciální pleťovou masku. Krémem ale neplýtvejte, lepší je úsporná, ale pravidelná péče.
14. ZMĚNA JE ŽIVOT
Jestliže vaši hlavu zdobí už roky pořád jeden a tentýž osvědčený sestřih, změňte ho. Asi už nebude nejmodernější, možná se vám trochu pozměnil tvar a výraz obličeje a starý model se k vám už prostě nehodí. Navíc když se zničehonic objevíte v novém sestřihu, lidem bude automaticky připadat, že vypadáte lépe. Jen málokterá žena po čtyřicítce vypadá s dlouhými vlasy mladě, takže - copy pryč. Ale nepřežeňte to: krátké střihy sice omlazují, ale extra krátké zase působí příliš tvrdě. Vlny nechte odplout -bohaté lokny ve vyšším věku nepůsobí věrohodně.
15. RUCE JAKO ZE SAMETU
Říká se, že ruce prozrazují věk. Takže pokud chcete omladit, musíte myslet i na ně. Základní pravidlo platí: kdo maže, ten jede. Pořiďte si speciální krém, který není příliš mastný, noste jej stále s sebou a mažte si ruce co nejčastěji. Čas od času si večer dopřejte superpéči: ohřejte olej na teplotu těla, nalijte jej do misky a vnořte do něj ruce. Vydržte aspoň deset minut. Pak si natáhněte bavlněné rukavice. Ráno budete mít ruce jako dvacítka. Upusťte od superdlouhých a nápadně nalakovaných nehtů nebo výrazných ozdob. Nalepené kamínky, černá či krvavě rudá barva nebo nehty délky lvích drápů se hodí do rockového klubu nebo pornofilmu. Ideální je přirozená manikúra, třeba francouzská.
16. DŮSLEDNOST SE VYPLÁCÍ
Zvlášť při péči o pleť. I když si totiž koupíte ten nejúčinnější vyhlazovač vrásek, pokud si na něj vzpomenete jen občas, nemůžete čekat žádnou změnu, natož malý zázrak. Disciplína musí být. Vaše kosmetické minimum: ráno i večer použít příslušný krém, každý večer se pořádně odlíčit, jednou týdně provést jemný peeling, občas aplikovat výživnou masku.
17. PLEŤ "NACUCANÁ" VODOU VYPADÁ HLADŠÍ A RŮŽOVĚJŠÍ
Jestli máte suchou pleť, pořiďte si kromě krému i hydratační sprej a používejte ho v průběhu dne. Hydratovat zevnitř i zvenku. Pleť potřebuje vlhkost, zvlášť ta starší. Jestli chcete vypadat svěže, měla byste pít hodně vody, čímž povzbudíte regeneraci buněk zevnitř, a používat kvalitní hydratační přípravky.
18. VÝSTAVNÍ NOHY
I kdyby se vám nakrásně podařilo zachovat si štíhlé a elegantní gazelí nožky, musíte o ně pravidelně pečovat. Jinak se "ozdobíte" zatvrdlou kůží, popraskanými patami, mozoly nebo kuřími oky. Používejte proto pravidelně krém - stačí nohy pořádně namazat, obléci si na noc bavlněné ponožky a ráno se nestačíte divit. Pořiďte si pemzu nebo speciální rašpli na nohy a obrušujte ztvrdlou kůži. Nejúčinnější je to nasucho, třeba nad vanou. Čas od času si zajděte na pedikúru - pomohou vám s věcmi, které sama doma nezvládnete. Pokud máte vážnější problém, objednejte se k podiatrovi.
19. INVESTUJTE DO VÝSTŘIHU
Ať už si libujete v odvážně střižených tričkách či ne, svému dekoltu byste měla věnovat zvýšenou péči. Kůže je v těchto místech totiž jednou z nejcitlivějších a nejtenčích na těle vůbec. Na mytí nepoužívejte mýdlo - vysušuje, pořiďte si sprchové oleje s pH 5,5. Jednou týdně zkuste masáž dekoltu studenou sprchou. A denně mazat, mazat a mazat.
20. CHRAŇTE SE PŘED SLUNCEM
Sluneční paprsky způsobují stárnutí pleti až z osmdesáti procent. Útočí totiž na buněčnou DNA a na škárová vlákna ve spodní vrstvě kůže a výsledkem jsou pak předčasné vrásky, oslabená, méně pružná pokožka a pigmentové skvrny. Tyto změny se už samy nikdy nenapraví. Proto používejte ochranné krémy s UV filtry - a to každý den i ve městě. Je třeba chránit se neustále, jakmile slunce vysvitne, nejen v letních vedrech.
21. POPŘEJTE SI DOBROU NOC
Zdravý spánek je účinný bojovník proti přibývajícím létům. Mezi polštáři totiž váš mozek zpracovává uplynulý den, odbourává stres, produkují se růstové hormony, tělo doplňuje sílu a posiluje imunitní systém, intenzivnější je i látková výměna. A na spánek si pořádně zatměte - během spánku za tmy se v těle tvoří melatonin - hormon mládí, který brání hromadění volných radikálů. Důležité je i spát dostatečně dlouho, podle expertů je ideální sedm hodin spánku.
22. VÍTR V ŠATNÍKU
Neoblékejte se jako usedlá teta. Nemusíte chytat všechny výstřelky, ale některými módními věcmi se inspirujte. Džíny, džínová sukně, vypasovaná trika - to můžete nosit i ve vyšším věku. Nebojte se barev, zvlášť horní části oblečení by měly být světlejší. Černá v blízkosti obličeje přidává roky. A kupte si podprsenku na míru, netipujte ji od oka, nechte si poradit. Ta pravá totiž dokáže skoro zázraky, a to jak s velikostí, tak tvarem.
23. CVIČTE MOZEK
Samozřejmě, že náš mozek taky stárne, ale my můžeme ovlivnit, jak rychle. Zadržte čas tím, že se začnete učit cizí jazyk nebo se třeba přihlásíte do kurzu francouzské kuchyně. Hrajte hry náročné na pozornost (šachy, scrabble, monopoly), luštěte křížovky či sudoku. Během nákupu v supermarketu si z hlavy počítejte, kolik zaplatíte u kasy.
24. MYSLETE MLADĚ
Pokud se vy sama budete považovat za starou, budete staře i vypadat. Takže si zakažte používat věty typu: "V mém věku..." Berte si inspiraci od mladších ročníků - třeba v tom, co letí, na co se chodí, co se nosí. Snažte se mít kolem sebe aspoň čas od času mladší lidi, pokud takové kamarády nemáte, nestyďte se hledat si je třeba na internetu. Různých diskusí a chatů je tam habaděj a určitě si tam najdete spřízněné duše. A nebraňte se zábavě: vše, co vám vyloudí úsměv na tváři, je ten pravý "antiageing" program.
25. BÍLÝ ÚSMĚV
Zuby věkem žloutnou, vrstva zubní skloviny se postupně zmenšuje a začíná prosvítat vnitřek zubů. Poraďte se se svým stomatologem, který způsob bělení je pro vaše zuby nejlepší. A kromě kartáčku se naučte používat i dentální nit a mezizubní kartáček.
26. ÚTOK SEXEM
Člověku prospívá nejen láska duševní, ale také sex. Je ideální obranou proti infarktu, uvolňují se při něm sexuální hormony, které chrání srdce. Tělo produkuje mnohem víc hormonu štěstí - endorfinu, takže se cítíte báječně. Během milování je i prokrvení až 18krát intenzivnější, zvyšuje se přísun kyslíku a z těla se tak rychleji dostávají odpadní látky. Sex funguje i jako prevence proti celulitidě a křečovým žilám.
27. ROZHÝBEJTE SE
Pravidelný pohyb je nutnost - kondice se lepší, svaly se rýsují a dopad na zdraví je neuvěřitelný. Pokud jste spíš typ kavárenského povaleče, určitě třeba ráda tančíte nebo chodíte pěšky.

Tony Shalhoub fotky

21. února 2010 v 13:57 | klarrrinka |  celebrity
Tony Shalhoub-KSR-001358.jpg

Tony Shalhoub-ALO-087978.jpg


Tony Shalhoub-ALO-087977.jpg


Tony Shalhoub-KSR-001359.jpg


Tony Shalhoub-ALO-087975.jpg


Tony Shalhoub-ALO-087974.jpg

design s Taylor Swift

20. února 2010 v 20:44 | klarrrinka |  graphics
objednávka zde

vtipy

20. února 2010 v 20:13 | klarrrinka |  funny zábava
Co vznikne skřížením krávy a želvy?
tele s přilbou.

Blondýnka narazí na křižovatce do auta před sebou. Řidič
nabouraného auta vyleze a řekne "Která slepice mi zase narazila do toho auta!"
Blondýna vyleze z auta a říká "Kokokokokomu říkáte slepice?!"

Lord Patrick očekává ve svém zimním sídle příjezd své paní a tchyně z vyjížďky. Je slyšet cinkot rolniček, vejde komorník a hlásí: "Vaše lordstvo saně přijely."
"Obě Johne?"Lord Patrick očekává ve svém zimním sídle příjezd své paní a tchyně z vyjížďky. Je slyšet cinkot rolniček, vejde komorník a hlásí: "Vaše lordstvo saně přijely."
"Obě Johne?"

Skot vypráví: "Včera jsme byli v zoo a stalo se něco hrozného! Tygr pokousal návštěvníka!"
"To jste museli připlácet na vstupném?"
"Ne, nemuseli."
"Tak to nechápu, co na tom bylo příšerné!"
Ve skotském Edinburghu právě skládají adepti na místa strážníků zkoušky.
Komise jim pokládá otázku: "Jak byste bez násilí vyprázdnily v momentě náměstí plné demonstrujících občanů?"
"To je nejlehčí věc na světě," povídá jeden z kandidátů. "Vzal bych pokladničku a začal mezi lidmi vybírat na dobročinné účely."design pro liberec2010

20. února 2010 v 12:27 | klarrrinka |  můj blog

Design s Demi Lovato

19. února 2010 v 15:27 | klarrrinka |  graphics
klarrrinka.blog.cz

objednávka zde

Design s Avril Lavigne

19. února 2010 v 14:36 | klarrrinka |  graphics

objednávka zde

Traylor Howard

18. února 2010 v 21:16 | klarrrinka |  celebrity
Je známá jako herečka např. ze seriálu Můj přítel Monk, kde hraje Monkovu asistentku Natalie Teeger.

klikačka pro Karuzsku

18. února 2010 v 18:45 | klarrrinka |  můj blog

Design for Karuzska

18. února 2010 v 18:40 | klarrrinka |  můj blog

Ingo Lenssen

17. února 2010 v 19:49 | klarrrinka |  celebrity
A ano, je to ten herec ze seriálu Lenssen & spol.


Ingo Lenssen se narodil 2.1.1961 v německém Krefeldu. Je ženatý a má jednoho syna. Jeho vysněné povolání bylo, stát se právník,čímž se stal. Rád poslouchá Pata Methenga.
Jeho koníčky jsou:golf, lední hokej, literatura a hudba.

Je hlavní postavou v seriálu Lenssen a spol.


design s Lindsay Lohan

16. února 2010 v 19:00 | klarrrinka |  graphics

objednávka zde

design s Kelly Clarkson

16. února 2010 v 18:40 | klarrrinka |  graphics

objednávka zde

objednávka designu zde

16. února 2010 v 18:39 | klarrrinka |  graphics
Pokud si chceš objednat nějaký můj dess tak vyplň toto:

1.jméno
2.tvůj blog a email
3. který ten dess chceš z mého blogu (např. s Kelly Clarkson atd...)

A pokud chceš nějaký jiný design, tak mi napiš s kým a já se budu snažit udělat ho co nejdřív.


Omlouvám se, ale tahle služba je momentálně pozastavena!! :-(

Tina vs. Rytmus-Příběh

16. února 2010 v 18:19 | klarrrinka |  ♫songy♫

ahoooj

16. února 2010 v 17:00 | klarrrinka |  můj blog
Tak jdu dělat nějaké dessy a pak je sem dám na blog...
Zatím papa..

Můj přítel Monk-pak Monk je na falešné stopě

16. února 2010 v 10:43 | klarrrinka |  filmy a seriálydess twilight

15. února 2010 v 13:17 | klarrrinka |  můj blog


by klarrrinka

malá Kristen Stewart

15. února 2010 v 11:02 | klarrrinka |  celebrity
ve 14ti letechnyní-19 letThe sims 3 na mobil

15. února 2010 v 10:58 | klarrrinka |  funny zábava
ke stažení zdarma zde, já jsem si to dala na mobil a je to super hra!

Mám problém:(

12. února 2010 v 19:57 | klarrrinka |  můj blog
Teďka před chvilkou jsem zjistila na jednom blogu, že se někdo za mě vydává....Takže pokud na svém blogu zjistíte, že vám někdo napsal nějaký hnusný komentář atd. za mě, tak to NEJSEM JÁ!!!
A pokud zjistím, kdo se za mě vydává, tak ho NAHLÁSÍM ADMINOVI!!!


smůla:((

11. února 2010 v 15:32 | klarrrinka |  můj blog
Dneska jsem ve škole měla smůlu:((

Co se mi stalo???

Napřed se mi stalo to, že jsem si myslela že máme fyziku a zatím jsme měli matiku, tak jsem se omluvila, že nemám sešit do fyziky:((

A to byl trapas:D

Pak jsem dostala z matiky z malého testu 4:(

A nakonec to nejhorší.......

Měla jsem ve škole mobil a vypadl mi na zem a toho jsem si všimla až doma....ztratila se mi z něho paměťovka.

No fakt super.....

Musela jsem jít zpátky do školy a tam se podívat jestli tam někde není a ani tam nebyla:((

Takže si asi dneska budu muset zajet do města koupit novou.....

dess na blog

9. února 2010 v 18:27 | klarrrinka |  můj blog

objednávka zde


Teďka jsem ho zrovna dodělala:)....

Můj přítel Monk-pak Monk versus kobra

8. února 2010 v 14:43 | klarrrinka |  filmy a seriályRobert Pattinson za mlada:)

6. února 2010 v 18:46 | klarrrinka |  celebrity

Tady bych ho ani nepoznala a co vy?

Dess s Taylor Swift

2. února 2010 v 17:08 | klarrrinka |  můj blog

↑Tak jsem teďka vytvořila dess↑....

Klikačka pro Káťu☺

2. února 2010 v 17:04 | klarrrinka |  můj blog

Dessy

2. února 2010 v 15:51 | klarrrinka |  můj blog
Tak jdu dělat nějaké dessy...

Pak si je dám sem na blog a klidně si budete moct nějaký vzít na blog:))

Tak zatím..

Papa:-*

Můj přítel Monk-pak Monk je v izolaci

2. února 2010 v 15:50 | klarrrinka |  filmy a seriály