Červenec 2009

Film 27 šatů ke shlédnutí

31. července 2009 v 18:22 | klarrrinka |  filmy a seriályGlitterky

31. července 2009 v 18:18 | klarrrinka |  klikačky avatárky a další
Animované obrázky

31. července 2009 v 18:13 | klarrrinka |  funny zábava

Emma Roberts fotky+životopis

31. července 2009 v 12:41 | klarrrinka |  celebrity

Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 18
Datum narození: 10.02.1991
Místo narození: Rhinebeck, New York, USA
Znamení: Vodnář


Emma Rose Roberts, přezdívaná Em, se narodila 10.února 1991 ve městě Rhinebeck. Emma je neteř slavné a úspěšné herečky Julie Roberts. Emma Roberts se věnuje jak herectví tak i zpěvu. Hlavní roli dostala v seriálu "Unfabulous", který se vysílá na satelitní stanici NICK. Hraje třináctiletou Addie Singerovou,to je obyčejná pubertačka, která chodí do školy a prožívá různé strasti. Emma si zahrála také jednu z hlavních rolích ve filmu Aquamarine. Dále hrála ve filmu Puberťačka. Momentálně filmuje nový film "Nancy Drew".V roce 2008 se také proslavila hlavní rolí ve filmu puberťačka /wildchild/ , zahrála si v něm spolu s hercem Alexem Pettyferem z filmu STORMBREAKER.Mezi její nejnovější filmy patří film Divoška, kde si zahrála rozmazlenou holku Poppy a film Hotel pro psy.

zajímavosti-nej

28. července 2009 v 12:43 | klarrrinka |  rekordy a kuriozity

Nejstarší člověk

Za nejstaršího člověka se dá považovat Shigechiyo Izumi (29.6.1865 - 21.2.1986) dožil se 120 let a 237 dnů, jeho stáří uznala Guinessova kniha rekordů, ale uznání bylo hodně diskutované. Pokud se podíváme na iwikipedii zjistíme, že nejstarším člověkem je Salvadorka Cruz Hernándezová která se podle úředních záznamů narodila 3. května 1878 a zemřela 10. března 2007.Žila tedy déle než 128 let. Její věk není ovšem potvrzen rodným listem, pouze datem v občanském průkazu.Oficiálně je za nejstaršího člověka v historii je považována Francouzka Jeanne Louise Calmentová, která žila 122 let a 164 dní.


Nejvyšší žena

Nejvyšší žena Ceng Tin-lian (Čína) měřila v době své smrti 13.února 1982 248cm


Nejvyšší muž

Nejvyšším mužem, jehož výška je nezvratně doložena byl Robert Pershing Wadlow z USA, který byl 27. června 1940, kdy byl naposledy měřen vysoký 272cm.Nejvyšší budovy světa

Jedná se o nejvyšší budovy světa, to znamená, že zde nejsou zahrnuty vysílače nebo věže. Od roku 2004 se na prvním místě drží Tchaj-wanský mrakodrap ThaiPei 101, měří 509m a mám 101 podlaží. Na druhém místě je Shanghai World Financial Center, měří 492m a byl dostavěn v roce 2008.Na třetím místě jsou Petronas Towers(452m) v Malaisii z roku 1998. Mezi další nejznámější budovy patří Sears Tower(Chicago,1974,442m) nebo Empire State Buiding dokončený v roce 1931(381m).
V roce 2009 bude nejspíše dokončen mrakodrap Burž Dubaj, měl by mít 808m a staví se ve Spojených arabských emirátech.


Stromový muž z Indonésie

28. července 2009 v 12:29 | klarrrinka |  rekordy a kuriozity
Indonéskému rybáři, který se obával, že ho zabije strom ve formě dřevěných výrůstků rostoucích po celém jeho těle, svitla jiskra naděje v podobě amerického lékaře a vitaminu A.Nyní pětatřicetiletý Dede kontaktoval odborníky po nehodě z mládí, kdy mu po celém těle začaly rašit podivné úkazy. Zákeřná nemoc se brzy šířila rychle do dalších oblastí těla, což mu neumožňovalo vykonávat všední domácí úkony. Ztráta práce, krach manželství a chudoba dopadající na jeho děti ho donutila k radikálnímu rozhodnutí a názoru, že indonéští lékaři již svou roli nezvládají. Zoufalá životní situace ho přesto donutila, aby se přidal k cirkusu. Zde vystupoval pro platící diváky jako nestvůra, která nemá na světě obdoby. To ho drželo částečně nad vodou.
I přes podporu ze strany jeho rodiny, byl Dede často atakován a vystaven posměchu celé jeho vesnice. Průlom nastal až ve chvíli, kdy se v malé vesničce na jih od hlavního města Jakarty objevil americký renomovaný dermatolog, který tvrdil, že má na otázku Dedeho stavu účinnou odpověď, a ta že by mu měla změnit život.


Vrozená genetická vada

Po provedení několika testů s Dedeho krví, došel doktor Anthony Gaspari z Marylandské univerzity k závěru, že celé utrpení je způsobeno lidským Papillomavirem (HPV), což je běžná infekce, která se projevuje bradavicemi.
Dedeho specifickým problémem je, že disponuje vzácnou genetickou vadou, která pracuje proti jeho imunitnímu systému. Znamená to tedy, že se vir nemůže projevovat v podobě bradavic. Toto zapříčinilo mohutné ukládání hmoty - vznik tzv. kožních rohů, které působí na lidský zrak jako kus dřeva. Doktor si nejdříve myslel, dle stavu Dedeho bílých krvinek, že muž trpí virem Aids. Testy prokázaly doktorův omyl, tím se zdál být Dedeho případ ještě více záhadnějším a nevyřešitelnějším.


Kromě této záhadné nemoci se jinak veselý a vtipný rybář těší neuvěřitelnému zdraví. Méně uvěřitelné je to proto, že jeho imunita zjevně pracuje proti němu samému. Ani u jednoho člena jeho rodiny nebyl podobný problém nalezen. A tak můžeme Dedemu pouze na dálku přát uspokojující vyřešení jeho nepříznivého zdravotního stavu a sledovat, jak bude léčba dále probíhat.Richard Gere fotečky:-)

27. července 2009 v 10:20 | klarrrinka |  celebrity

slavné osobnosti za mlada:-D

23. července 2009 v 12:02 | klarrrinka |  celebrity

někteří vypadají teď líp a někteří zase líp dřív:-)Young Matt Damon
Matt DamonYoung Harrison Ford
Harrison Ford

Young Avril Levigne
Avril Levigne

Young Snoop Dogg
Snoop Dogg

Young Ben Stiller
Ben Stiller

Young Barbara Streisand
Barbara Streisand

Young Cameron Diaz
Cameron Diaz

Young Cher
Cher

Young George Clooney
George Clooney


Young Halle Berry
Halle Berry


Young Hugh Hefner
Hugh Hefner


Young Jennifer Love-Hewitt
Jennifer Love-Hewitt

Young Oprah Winfrey
Oprah Winfrey


Young Richard Gere
Richard Gere


Young Robin Williams
Robin Williams


Young Will Smith
Will Smith


Young Charlize Theron
Charlize Theron


Young Milla Jovovich
Milla Jovovich


Young Gwen Stefani
Gwen Stefani


Young Katie Holmes
Katie Holmes


Young Sharon Stone
Sharon Stone


Young Pamela Anderson
Pamela Anderson

Young Leonardo di Caprio
Leonardo di Caprio


Young Brad Pitt
Brad Pitt


Young Demi Moore
Demi Moore
Young Renne Zellweger
Renée Zellweger

Takový je život

13. července 2009 v 13:27 | klarrrinka |  funny zábava

Trumfovaly jsme se s kamarádkou v tom,jaká jídla nám chutnají a přitom bychom je neměly jíst kvůli tloušťce. Myslím, že jsem naši přebíjenou vyhrála, když jsem jí vysvětlila, jak moc mi chutná hovězí jazyk. ,,Brr," otřásla se odporem, ,,jak můžeš ochutnávat něco, co zároveň ochutnává tebe?"Jeli jsme do Atlanty a otec uviděl u silnice stát stádo oslíků. ,,To jsou tví příbuzní?" popíchl matku. Ta se nedala: ,,Jistě, tyhle jsem vyvdala."


Byla jsem objednaná k očnímu lékaři a z čekárny jsem pootevřenými dveřmi viděla do ordinace. Lékař tam zrovna vyšetřoval starou paní: ,,Dokážete přečíst tu cedulku, kterou drží sestra?" zeptal se jí. Žena nereagovala. ,,Vidíte ta písmena na cedulce?" Zase nic. ,,Vidíte kolik vám sestra ukazuje prstů?" Pořád ticho. ,,A vidíte TU SESTRU?


V našem obchodním domě mají kavárnu a nejspíš tam chodí i spousta právníků. Napadlo mě to, když jsem na zdi kavárny uviděl obří reklamu na hot dog a u ní varování: ,,To není skutečná velikost."