Červen 2009

Líčení očí dle barevných typů

25. června 2009 v 19:22 | klarrrinka |  ☼beauty☼
barevný typideální barvybarva očířasenkaoční stínyoční linky
jaroteplé, něžné barvyzelená, modrá, tyrkysová, jantarová, zlatohnědáhnědá, lila, žlutá, mechově zelenábroskvová, lososová, zlatohnědá, medové a žlutavé šedé tóny, zlaté a lehce aquamarínové tónybarevný eyeliner nebo kajalová tužka (hnědá, lila, zelená); nevhodné: černé linky, příliš tmavé a studené barvyrezavé odstíny, stříbrné efekty
létostudené "zapudrované" barvymodrá, šedomodrá, zelená, modrozelená, šedozelenáčerná, tmavomodrá, šedá, modrozelenákouřově modrá, šedé tóny, mořská zeleň, tyrkysová, měkkce růžová,levandulová, světle švestkovámodrá, zelenomodrá, studená zelená, šedá; nevhodné: žluté a zelené tóny, zlaté efekty
podzimteplé, syté barvyzlatohnědá, tmavohnědá, oříšková, jantarová, průzračně zelená, světle modrá, tyrkysová, modrá, olivováhnědá, lila, mechově zelenábéžové a hnědé tóny, měděná, mechově zelená, kukuřičná žluť, zlaté efekty, tlumená tyrkysová, lahvově zelenáhnědá, zelená, tyrkysově modrá; nevhodné: studené modré tóny, stříbřitý lesk
zimastudené, jasné barvyprůzračně modrá, temně zelená, černá, oříšková, šedáčerná, modrá, zelená, fialovánámořnická modř, šedá, ledově tyrkysovomodrá, růžové tóny, zelená, stříbrné efekty, kontrast černá/bíláčerná, tmavomodrá, šedá, zelenomodrá, modrofialová, bílá (na vnitřní okraj víčka); nevhodné: hnědé tóny, zlaté efekty

Mám ještě 2 blogy

14. června 2009 v 14:04 | klarrrinka

Kromě tohoto blogu mám ještě dva:

Tak se podívejte..Photobucket - Video and Image Hosting...Těším se na vaši návštěvu!!!!!

Dev Patel-herec z filmu Milionář z chatrče-životopis+fotky

12. června 2009 v 19:46 | klarrrinka |  životopisy slavných
se svou hereckou kolegyní Freida Pinto
Talentovaný herec, který si zahrál zatím jen v jedné velké filmové(Milionář z chatrče) a jedné velké televizní roli (Skins), se narodil 23. dubna 1990 v Londýně.

Jeho rodiče pocházejí z Indie. Matka je pečovatelka a otec IT konzultant. S rodiči bydlel v londýnské čtvrti Harrow, kde chodil na základní školu (Longfield Primary School). Posléze studoval Whitmore High School a na GCSE absolvoval obor drama.

Jeho učitelé nejen slovně oceňovali jeho nebývalý talent, ale bývali dojati každou jeho dramatickou rolí při mnoha školních představeních. Školu ukončil v r. 2007, tedy v době kdy na televizních obrazovkách sklízel úspěch jako britský muslimský teenager Anwar Kharral, v kultovním seriálu Skins. Na tuto roli byl vybrán ze stovek účastníků konkursu a trpělivost při hledání se bohatě vyplatila.

Když se na něj podíváte, vidíte spíš sotva odrostlého teenagera než držitele černého pásku v taekwoondu a rovněž držitele bronzové medaile z MS 2004 v Dublinu. S taekwoon-do začal v 10 letech v Rayners Lane Academy.

Jeho další rolí bude Zuko ve fantasy snímku The Last Airbender (2010), pod nímž je podepsán kultovní režisér M. Night Shyamalan.

A teď něco strašidelného-duchové

9. června 2009 v 18:13 | klarrrinka |  funny zábava


Povídačky? Výmysly? Skutečnost? Takhle se ptá každý, kdo nepřišel do kontaktu s něčím, co se nedá normálním rozumem vysvětlit. Co když se vám to jednou stane, jak se s tím vyrovnáte? Vysvětluje se, že duchové jsou duše zemřelých, které bloudí a zdržují se na určitých místech. Většinou nezemřeli přirozenou smrtí, nebo je tíží nějaký strašný hřích a brána nebes se jim uzavřela. Jsou strašidelní a děsí lidi svým zjevováním. Pak jsou duše, které šly do nebe,- dobří duchové. Ti k nám přicházejí ve snu, nebo v podvědomí cítíme jejich přítomnost. Někdy nás varují, jindy se projeví jako t.zv. anděl strážný. To jsem o nich vyčetla.
Přestěhovali jsme se a já se vydala po nějakém čase do lesa na houby. Miluju les a ráda sbírám houby, ale nejím je, spíš rozdávám. Po chvíli chození mě najednou přepadl tísnivý pocit, který jsem si nedokázala vysvětlit.
Sešla jsem na lesní cestu, která byla kousek pode mnou a stála jsem na rozcestí do tří stran. Pocit úzkosti byl tak silný, že jsem se obrátila a šla hned pryč z lesa. Nikomu jsem to neřekla, ale když jsem se během léta potřetí dostala do těch samých míst a úzkost se vracela, svěřila jsem se jedné starší paní, která tu bydlela odmalička. Všechno jsem jí řekla a popsala místo. Poslouchala a pak mi řekla. " Tyhle pocity nemáš sama, tomu místu se vyhýbá hodně lidí. Stalo se to v roce 1912. Ve vesnici za kopcem bydlel mladej sedlák se svojí hezkou ženou. Po smrti svého otce zdědil statek a polnosti, ale propadl kartám. Jezdil pravidelně do města po nocích hrát a prohrával. Když už neměl peníze, sázel se o pole a louky. Jeho žena prosila, ale neposlechl. To pozdní odpoledne osedlal koně a chystal se zase do města. Žena plakala a když neposlechl, proklela ho. Sedlák odejel, - pospíchal protože ho ženiny výčitky zdržely a na tom rozcestí tak prudce strhl koně, že z něj spadl tak nešťastně na veliký kámen který tam pořád je, že se na místě zabil." Nechápu, jak jsem mohla vědět, že se na tom místě stalo neštěstí a ještě k tomu ten dotyčný byl prokletý. Vysvětluju si to takhle : NĚCO tam muselo být.
Přítomnost duchů v reálném světě si vysvětluju takto. Když člověk zemře, jeho duše se s energií kterou vlastní, přenese do jiné dimenze. A. Einstein sám dělal pokusy v cestování časem a tam se již dostával do čtvrtého rozměru, takže není pochyb že existuje. Pokusy se nezdařily a lidé se vrátili těžce poškození, ale duše tam patří. Duch je ta duše, která se nedokáže zcela od svého života na zemi odpoutat, něco ji přitahuje zpátky. Třeba zlé činy které tu spáchal, nebo naopak velká nespravedlnost se kterou se chce nějakým způsobem vyrovnat. Také veliká láska k těm které za života velice milovali je nutí se vracet, aby nás chránili když nám hrozí nebezpečí. Neměli bychom se jich bát, nikomu neublížili, snad možná jen vystrašili.Jen není radno je zbytečně vyvolávat, na to už leckdo doplatil.
11 křižovatka : Máme pokládat duchy, zjevení nebo zvláštní znamení z neznáma za hloupost a vysmívat se jim? --NE -- každá taková mimořádná událost nám chce připomenout, že někde je ta " druhá strana " a jednou tam budem i my!!


Vtipy o skotech

7. června 2009 v 18:40 | klarrrinka |  funny zábava
Skot vypráví: "Včera jsme byli v zoo a stalo se něco hrozného! Tygr pokousal návštěvníka!"
"To jste museli připlácet na vstupném?"
"Ne, nemuseli."
"Tak to nechápu, co na tom bylo příšerné!"

Ve skotském Edinburghu právě skládají adepti na místa strážníků zkoušky.
Komise jim pokládá otázku: "Jak byste bez násilí vyprázdnily v momentě náměstí plné demonstrujících občanů?"
"To je nejlehčí věc na světě," povídá jeden z kandidátů. "Vzal bych pokladničku a začal mezi lidmi vybírat na dobročinné účely."Největšího uznání se mi dostalo od jednoho Skota," prohlásil známý spisovatel.
"Řekl: Váš poslední román se mi tak líbil, že jsem si ho málem koupil."Starší skotští manželé jsou v restauraci.
Objednají si, číšník přinese jídlo, popřeje dobrou chuť a odejde.
Po chvíli jde kolem a vidí, že večeří jen muž.
"je něco v nepořádku, madam?" zeptá se."
Ale ne", odpoví žena. "Já jenom čekám, až Mac dojí a půjčí mi zuby"!Povídá jeden Skot svýmu vnukovi:
"Vidíš támhle tu velkou kamenou ohradu?
Tu sem postavil já sám, vlastníma rukama. A říkají mi McCormick-co-postavil-velkou zeď? Neříkají.
A vidíš támhle to velký molo u jezera?
Tak to sem taky postavil
sám. A říkají mi McCormick-co-postavil-velký-molo? Neříkají.
Ale člověk jednou ošuká kozu..."Na oslavě jedné šlechtické svatby
se baví se Angličan se Skotem :
"Vy skoti jíte ovesnou kaši. My v Anglii ji dáváme koním."
"Tak vidíte" na to Skot "proto jsou anglické koně a Skotové nejlepší na světě."Skotští manželé vyjdou z restaurace:
"Přiznej se. Že tys dal tomu číšníkovi zpropitné?"
"Nedal."
"Tak proč se tak smál?"
"Já jsem ho polechtal prstem na dlani!"