Únor 2009

Obrázky ze zákulisí seriálu Ulice

13. února 2009 v 12:06 | klarrrinka
Jistě se na ten populární seriál díváte, a tak vám ukážu pár obrázku ze zákulisí.

dsc01806.JPG

Tohle známe ze seriálu, ve skutečnosti televize opravdu zvětšuje. Prostor je tam na pohled menší.


dsc01810.JPG

Pravá tvář Ulice.


dsc01807.JPG

Večerka Nikl a Kadeřnictví jsou jediné interiéry, do kterých lze vstoupit aniž by tam nic nebylo.


dsc01811.JPG

V době návštěvy se točilo právě v těchto prostorech.


dsc01813.JPG

Takhle vypadá skutečná chodba jednoho z domů.


dsc01814.JPG

Jenže zdání klame (protipohled)

dsc01805.JPG

Temná režie, kde stříhá milá stařenka.

Rekordíky

10. února 2009 v 15:19 | klarrrinka |  rekordy a kuriozity
Největší dieta na světě
Jon Brower Minnoch vážil 635 kilogramů. Protože mu hrozilo riziko smrti, dokázal zhubnout na 216 kilogramů, což činí pokles váhy 419 kilogramů za 16 měsíců.


Nejdelší ženské vousy
Američanka Vivian Wheelerová utrpěla šok ze smrti své matky. Poté jí narostly vousy dlouhé 27,9 cm.


Nejužší ženský pas
Nejužší ženský pas má Cathie Jungová (38 cm). Již přes dvanáct let nosí každý den korset.


Nejpotetovanější muž na světě
Tetování na těle Toma Lepparda ze Skotska zabírají 99,9 %. Tetování nemá jen v uchu a mezi palci.


Nejrychlejší suchozemský pták
Nejrychlejší suchozemský pták je pštros Struthio camelus, který dokáže i se svou váhou 136 kg běžet rychlostí 72 kilometrů v hodině.


Nejlepší želva potapěčka
V květnu 1987 vytvořila kožatka Dermochelys coriacea u Panenských ostrovů rekord, když se potopila do hloubky 1 200 m.


Nejtěžší zelí
Nejtěžší hlávku zelí vypěstoval v roce 1989 Bernard Lavery of Llanharry z Velké Británie. Obr vážil 56,24 kilogramu.


Nejhlubší kořeny
Nejhlubší kořeny byly změřeny u jednoho druhu fíkovníku v Jižní Africe. Sahají do hloubky 120 metrů pod zemí.


Nejrychleji rostoucí rostlina
Nejrychleji rostoucí rostlinou je bambus. Bylo naměřeno, že dokáže vyrůst 93 centimetrů za jediný den, což odpovídá rychlosti 0,00003 kilometrů za hodinu.


Největší ovocný sad
Největší ovocný sad se nachází v Brogdale ve Velké Británii. Je zde přes 4500 ovocných stromů, z toho asi 2300 jabloní a 400 hrušní.

Vaše pomsta(mě se to nestalo:-)

10. února 2009 v 14:47 | klarrrinka |  Trapasy a pomsty
Má utrum
Když jsem zjistila, že mě Petr, se kterým měsíc
chodím, podvádí, rozhodla jsem se jednat.
Sledovala jsem ho, kam jde, a uviděla ho s neznámou
blondýnou. Ihned jsem se zeptala jeho kámoše Toma,
co to má znamenat. Nakonec kápl božskou. Petr chodí s tou
blondýnou už 2 roky. Já se mu prý taky líbím, tak se
rozhodl to zkusit to s námi oběma. To mě naštvalo.
Koupila jsem si tu nejvýraznější neslíbatelnou rtěnku,
kteou jsem sehnala, a šla s Petrem na rande. Věděla
jsem, že pak půjde za tou druhou, tak jsem mu udělala na
krku ten nejsilnější otisk rtů. On si toho nevšiml a šel za
blonckou. Ta si toho všimla hned a dala mu facku. Teď už
nechodí ani jednou z nás.

nedívat!!!!!

9. února 2009 v 14:30 | klarrrinka
Jestli si to už viděl/a,nebo když už si teďka klik/la tak si tuhle ikonku musíš dát na blog jinak za 7 dní zemřeš !!!!!!!!!!!

Mám nový blog

9. února 2009 v 12:42 | klarrrinka
JeštěPhotobucket - Video and Image Hosting kromě tohoto blogu mám nový, a to zde. Takže pls napište komentík. Budu mocinkyPhotobucket - Video and Image Hosting ráda.Napište si i, o jakých hercích chcetePhotobucket - Video and Image Hosting, abych tam psala.Pište, pište.


Trendy nehty

8. února 2009 v 11:29 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Že o nehty je třeba pravidelně pečovat, víme. Ale občas je můžete i rozmazlovat. A trendy zdobení jim určitě budou slušet!

Pěstěné nehty a ruce jsou jednou z mnoha ingrediencí, která dotváří náš celkový vzhled. V dnešní době existuje řada přípravků k úpravě přírodních nehtů, pokud však máte nějaké estetické a zdravotní problémy, není nic jednoduššího než podstoupit umělou modeláž nehtů.
Lucie Karlíková, kosmetička a nehtová designérka, říká: "Trendem poslední doby je bezesporu zdobení nehtů, tzv. nail art, ať již přírodních nebo umělých. I do této oblasti péče o ruce se promítají aktuální trendy, důležité je především to, aby vám zvolený styl slušel a typově odpovídal vaší osobnosti. Při zdobení nehtů je třeba brát zřetel i na vaše povolání, pro některé profese není vhodné pestré a nápadné zdobení, jiné k extravaganci přímo vybízejí."

Hit - kontrastní kombinace

Na přírodní nehty můžeme malovat speciálními štětečky s výsuvným rýsovacím pérkem buď laky k tomuto určenými, nebo zdobící tužkou se štětečkem v jednom. Ideální je zvolit jako podklad francouzskou manikúru. "Trend francouzské manikúry je stále v plném proudu," říká Veronika Kremzová z firmy Jessica a dodává: "Nejde jen o klasickou francouzskou manikúru s bílou špičkou, ale v módě jsou i kontrastní kombinace jako např. bílý nehet s barevnou špičkou nebo se špičkou vzorovanou. Často se používá barva růžová, pastelové odstíny střídají křiklavé tóny, které se pro efekt přelakovávají glitrovými laky. S podzimem přichází i laky transparentní s jemným princeznovským nádechem, odstíny metalických a kovových barviček."

Možnost výběru je opravdu bohatáMožnost výběru je opravdu bohatá
Nehty nalakované podkladovým lakem můžeme zdobit obtisky, samolepkami nebo i kamínky. Důležité je upravený nehet vytvrdit bezbarvým krycím lakem. Lucie Karlíková na dotaz, co je největším hitem sezony při zdobení přírodních nehtů, říká: "Především je důležité uvědomit si, tak jak to v životě bývá, že někdy méně znamená více. Není nutné tedy zdobit každý jednotlivý nehet stejným motivem, můžeme se zaměřit jen na několik vybraných prstů na ruce a využít vzniklou asymetrii ve zdobení. Velmi moderní jsou tzv. 3D samolepky, které si zcela jednoduše na nalakovaný nehet nalepí každá z nás, přetře krycím lakem a výsledný efekt je okouzlující." 3D samolepky zakoupíte např. v síti prodejen DROXI nebo v obchodech NSI.

Prostě si je kupte...

Zdobení přírodních nehtů výše popsanými technikami většinou vydrží jeden maximálně dva týdny. Na nehtech upravených umělou modeláží je nutné permanentní zdobení po třech týdnech doplnit a vyretušovat. Nazdobené umělé nehty v různých velikostech je možné zakoupit i jako polotovar, speciálním lepidlem připevnit na přírodní nehet a přetáhnout gelem, zmodelovat a eventuálně i dokreslit. A výsledek je opravdu pozoruhodný!

Umělé nehty je možné nejenom modelovat, ale i zdobit pryskyřicí za použití štětečku nebo kuličky a vytvrdit pod UV lampou. Hře s tóny a geometrickými obrazci se meze nekladou, záleží jen na obrazotvornosti autora. Pod poslední vrstvu gelu při modelaci nehtů je možné zapéct také krystalky, kamínky a korálky, toto zdobení opět vydrží celé tři týdny. Do volných konců umělých nehtů se dají navrtat i přívěšky a zdobené kroužky. Sláva bižuterii!
A dobrá rada nakonec? Rozhodně nezapomeňte na nehty na nohou, protože dokonale upravená nožka podtrhuje ženskost a nenechá nikoho na pochybách, že její nositelka je prostě cool.