Září 2008

anketa

30. září 2008 v 13:54 | klarrrinka
.

Vtipy

30. září 2008 v 13:37 | klarrrinka |  funny zábava
Ach ty děti....
Malý chlapec se modlí k Hospodinu: "Slibuju, že budu hodný a poslušný. A Ty mi zase slib, že nebudeš dávat vitaminy do špenátu a mrkve, ale do čokolády a zmrzliny."
Svolá pan Veverka domácí poradu: "Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři. Proč brečíš, Pepíčku?" "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."
Přijde chlapec za dědou a děda povídá: "Chlapče, od čeho jsi se tak zašpinil?" A chlapec odpoví: "Od trávy." A děda říká: "No tohle jako tráva nevypadá." "Tu trávu nejdřív sežrala kráva."
Malý Péťa byl se strýčkem u vody a moc ho štípali komáři. Pak se začalo stmívat a objevili se světlušky. Malý Péťa začal ustrašeně volat: "Strejdo, pojď honem domů. Komáři na nás přilítli s baterkama."
Na hodině fyziky: "Vítku, povězte mi objemovou míru." "Litr." "Správně, a dál?" "Demižón."
Paní učitelka napomíná: "Pepíku, kam se cpeš? Běž na konec fronty!" "To nejde, tam už někdo stojí."
Pan učitel jde s třídou na vlastivědnou procházku lesem, když tu uvidí ohryzaný stromek a ptá se Pepíčka Kalianků: "Můžeš mi říci, kdo tohle udělal?" "Já nechci žalovat, ale určitě to byl někdo z Béčka!"
"Zase máš pětku z dějepisu!" kárá otec syna. "To je kvůli Alexandru Velikému." "Tak si najdi nového kamaráda!"
Malý Standa se ptá dědy před výběhem slonů: "Dědo, co je to za zvíře?" "Počkej chvilku.. vezmu si brýle."
Ptá se učitel žáků: "Který pták si nestaví hnízdo?" "Kukačka," odpoví Standa. "A proč?" ptá se učitel dál. "Protože bydlí v hodinách."
"Mohl by nám někdo říci, jaký je rozdíl mezi větou hlavní a větou vedlejší? Tak třeba Frantík?" Frantík se postavil a řekl: "To, co řekne máma, je věta hlavní a co řekne tatínek, to je vedlejší."
Dudáčkovi mají dva syny a dceru. Jednoho dne přišel za otcem starší syn: "Mám velké nepříjemnosti." "Slečna?" "Ano. Mohl bys mi dát pět tisíc, abych situaci urovnal?" Otec peníze dal. Za měsíc za otcem přišel mladší syn: "Mám velké nepříjemnosti." "Slečna?" "Ano, pomohlo by mi dvacet tisíc." Pan Dudáček si povzdechl a zaplatil. Po nějaké době přišla i dcera: "Otče, mám velké nepřijemnosti." Panu Dudáčkovi zasvítily oči a zvolal: "Konečně budeme inkasovat my!"
Ptá se Mánička Pepíčka: "Věříš mi, že mě přinesl čáp?" A Pepíček: "Věřím, proč ne, já myslím že je to individuální. O mě například maminka říká, že jsem vypadl tatínkovi z oka."
Kluk v lékárně se ptá: "Máte acylpyrin?" Ano a chcete ho zabalit?" "Ne, já si ho budu kutálet."
Malá stonožka se ptá maminky: "Mami, co je to člověk?" A maminka odpoví: "To je tvor kterému chybí 98nohou."
Hlásí se žák: "Paní učitelko, tatínek říkal, že pocházíme z opice." "Milý žáku, dnes chci přednášet novou látku, takže nemám čas řešit váš rodinný problém."
Otec kroutí hlavou nad vysvědčením. Syn se hájí: "Co myslíš tati? Zavinily to dědičné vlastnosti, nebo špatný vliv okolí?"
Malý Honzík přišel víckrát do školy pozdě. Vymýšlel si výmluvy. Jednou mu vzal vítr čepici, jindy se rozvodnila řeka. Jednou ho dokonce přepadli lupiči. "Ale jdi, a co Ti sebrali?" zeptal se učitel. "Domácí úkol!"
Paní u čitelka dává dětem hádanku: "Děti, je to zvíře, vypadá jako kůň a má černobílou barvu." Nikdo neví. "Děti, tak já vám pomůžu. Začíná na ze, no ze.."snaží se paní učitelka. Přihlásí se Pepíček: "Ze by to byl tygr?"
"Honzíku, proč pořád chodíš do školy se špinavýma ušima?" ptala se paní učitelka. "Prosím, vždyť já jiné nemám!"
"Jak můžeme rozdělit šest jablek mezi sedm trpaslíků?" ptá se paní učitelka žáků. Přihlásí se Pepíček: "Upečeme štrůdl!"

Amy Winehouse

29. září 2008 v 18:19 | klarrrinka
Povolání: Zpěvačka Věk: 25 Datum narození: 14. 09. 1983 Místo narození: Camden, Londýn, Anglie Znamení: Panna
Kritici v Británii se o Amy Winehouse vyjadřují jedině v superlativech: "nejlepší debutové album
posledních let", "nová Lauryn Hill" či dokonce Marlene Dietrich! Tato drzá zpěvačka svým debutovým albem Frank dala najevo svůj obrovskej pojem o hudbě a hlasu vůbec. Její drzost probojovala spíše R'n'B cd Frank do popředí nejprodávanějších cd ve Velké Británii. Často se dáma přirovnávala k Lily Allen. Lily vydala také ve stejné době cd a přirovnávání ji už zůstalo. Tak jako Lily se Amy Winehouse probojovala i za oceán. V Americe ji naprosto lidé zbožňovali. Vše vyvrcholilo druhým cd v pořadí a to Back to black. První singl Rehab (léčebna) kde poukazovala na svojí "mírnou" závislost na alkoholu bombardovala všechny hitparády po celém světě. Je naprosto jiné než Frank, BTB je spíše do jazzu, což příjemně překvapilo všechny hudební kritiky. Byla čím dál více drzejší. Nesnáší Bona z U2 a to také dala silně na jevo, když uprostřed jeho projevu a děkovné řeči křikla do davu: "Zklapni, nikoho to tady nezajímá". Však její extravagance se ani náhodou nesnížila, právě naopak. Lidé se začínájí podle ní stříhat. Amy Winehouse se považuje za novou módní ikonu. Modou to však nezkončilo. Její manžel ji silně stáhl do proudu kokainu a jiných drog. Amy začíná být pomalu v každém bulváru. Stále je všude zdrogovaná a dokonce se na veřejnosti poprala se svým manželem. Ten dokonce byl uvězněn za napadnutí jednoho barmana. Na Grammy Awards 2008 získala Amy 5 gramofonů. Což pro "nováčka" je naprostá bomba! Bohužel na Grammy se nemohla dostavit. Americké úřady ji nevydali vízum, kuli převážení marihuany. Proto byla v příměm přenosu z Londýna. Nyní se Amy dostala do léčebny, kde se léčí z drogové závislosti. Poslala ji tam celá rodina i s celám jejím pěveckým týmem, po zveřějnění videa v magazín SUN, kdy kouřila crack a šňupala koks.
Amy Winehouse
Amy Winehouse
Amy WinehouseAmy Winehouse

Kate Moss

29. září 2008 v 18:06 | klarrrinka
Povolání: Modelka,Zpěvačka Věk: 34 Datum narození: 16. 01. 1974 Místo narození: Addiscomb, Croydon, Surrey, Anglie Znamení: Kozoroh

Kate neučinil slavnou její vzhled, ale celá její osobnost. V roce 1988 se vracela z rodinné dovolené na Bahamách do Anglie, když si jí všimla Satan. V té době bylo Kate čtrnáct let. Nafotila fotky pro časopis Face. Zaujala svou dětskou nevinností a nevyumělkovanou krásou. Byla ztělesněním tzv. "šupácké módy". Takovou modelku svět módy ještě neviděl. Svou výškou pod 175 cm porušovala pravidla. Kate zastupuje britská agentura Storm, newyorská agentura Women,pařížská agentura The Marilyn agency. Fotografové a vydavatelé se snažili Kate získat pro sebe. Fotil ji Steven Meisel, Patrick Demarchelier, Bruce Weber a další. Brzy zaplnila stránky Elle, Vogue, Harper´s Bazar a dalších předních časopisů. Objevila se také na všech špičkových módních přehlídkách. Je velkou oblíbenkyní návrháře Johna Galliana. V roce 1992 se Kate seznámila s Calvinem Kleinem. Brzy stala jeho múzou a "tváří" pro oblečení i pro parfém Obsession / posedlost/. To už jí byl posedlý celý svět. Kate se stala pro mládež celého světa idolem. V roce 1995 vydala pro své fanoušky vlastní životopis " Kate". Kromě předvádění se Kate zajímá o módní návrhářství. Prozatím nepřemýšlí o budoucnosti a nepospíchá s hodnocením svého zaslouženého úspěchu.
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss

moje kosmetika

28. září 2008 v 16:37 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Tady je kosmetika, kterou používám


životopisy-US5

28. září 2008 v 13:05 | klarrrinka
Christopher Richie Stringini
Christopher Richard Stringini se narodil 28.11.1988 v Chicagu a byl vydán jeho biologickými rodiči bezprostředně k přijetí. O čtyři dny později Kathy a Robert Stringini, přijali malé dítě. Náboženský manželský pár už adoptoval dítě předtím kluka jménem Bobby. Obě děti byly vzdělané jako Křesťan k hodnotám humanistic.Richie dostal moc hodné a starostlivé rodiče. když měl 4 dny byl adoptavaný a teď jsou jeho rodiče Robert a Kethy a zaroveň dostal strašího bratra Bobba, kterého také adoptovaly. Jeho matka Kathyleen Stringini je moc milá a přátelská osoba. Kethy je hospodině a starala se o Richieho a jeho kolegy ze skupiny, když ještě bydleli v jejich bytě WG-Berlíně. Karthy žije zároveň se svým manželem a otcem Richieho Robertem F. Stringinim v rodinném domě v Wheaton/Illinois.Jeho otec Robert F. Stringini je velmi uznávaným advokátem v Wheatonu, který nikdy nechtěl, aby se Richie dostal do show byznisu. Byl povinen se učit a stát se advokátem jako jeho otec. Ale to nikdy nebyl pro Richieho problém, protože jeho máma ho podporovala už od dětství: jezdila sním několik kilometrů daleko, aby udělal castingy modela a herce.Jeho bratr Bob Stringini, nazývaný Bobby, studuje na Akademii v Západním Chicagu a stále bydlí v domě svých rodičů. Richie má velmi dobrý vztah se svým starším bratrem, když přijede domů má na něj vždycky spoustu času.Richieho rodiče vychovali oba adptované syny jako křesťany. Richie nikdy nechce poznat své pravé rodiče, protože lepší než ty co má teď si neumí ani představit. Děkuje za to, že Kathy a Robert si ho vzali do péče, děkuje je za to, že Kathy a Robert žijí a říká "Bez vás bych nebyl to co jsem teď, děkuju vám za to, že jste mě adoptovali a za to, že jste"Jeho biologická matka není známá,kromě toho že žije v Polsku.Richie našel svůj skrytý talent a to se předvádět k obecenstvu. Tak se zapojil, například, už ve věku čtyř let hrál v reklamách a také měl už některý modelní zážitky. Ve 13-ti letech navštívil střední školu Edisona. Toto bylo proti jeho vůli a vedlo to k některým konfliktům rodiny, ale tyto diskuze dělaly Richieho jen silným. Ve skutečnosti školní cesta k střední škole Edisona byla pro něj jedna jediná noční můra, byl obtěžován a nespokojený. Ale už po jednom roku mohl znovu změnit školu.Už dávno se Richie chtěl stát Hollywoodovým herecem. Richie také k tomu byl dost blízko. Tak se zúčastnil, například, amerického krátkého filmu "Rule number one" nebo hrané role v anti-omámit filmy pro americké školy. Navíc,navštívil svojí matku Kathy na letní dovolené na dva. Jak všichni vědí: Jedna přehlídka obsazení byla velký úspěch: "Big in America"! " Opravdu,jsem měl dost těžké už lekce dříve, ale to sem opravdu nečekal že budu zpívat v Boybandu", říká Richie.Jen ve věku 16-ti let to je jisté, že Richie Stringini bude stabilní člen boybandu US5. Problémy pro důvody ve škole nevznikaly, při této příležitosti, protože Richie se učil pylně a dělal to tak skutečně, dokončil jeho studia dva roky dříve. Richie je velmi optimistická šťastná osoba.Nicméně, jeho nejhorší momenty byli, když skočil jako dítě spolu s kamarádem do icebound jezera a vloupal se tam. Kdybymu přítel nepomohl včas tak by Richie mohl být mrtví,protože trpí astmatem.Naštěstí se to,ale nestalo a teď už je Richie šťastný v nejpopulárnějším boybandu součastnosti.
Izzi Callegos
Jeho pravé jméno je Christopher. Chrise Gallegose všichni znají pod jménem Izzy Gallegos, Izzy je ale jenom přezdívka, protože jméno Chris se mu zdálo moc známé. Od 15 let se Izzy věnuje muzice. Izzy už dříve vystupoval se sklupinou EXACT,se kterou zpíval a tancoval.Dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson.Později se stal členem komerční skupiny US5.Bydlí s klukama ze skupiny ve společnym WG Domě.Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník-salta patří k jeho tanečnímu stylu.Izzy hraje skvěle na kytaru. Má čtyři piercingy a 17 tetování. Své dredy, které pro něj prý měli náboženský význam a o kterých tvrdil, že by se s nimi nikdy nemohl rozloučit, vyměnil za bláznivý manga účes. Barevné prameny byly prý speciálně pro něj dovezeny až z Japonska. Dřívější milovník věčírků,dnes dělá vše pro kariéru US5 a žije pro ní.Izzy je nadaný nejen po pěvecké a taneční stránce-je i velmi tvořivý. Má talent pro skládání básní - na které si vždy čas najde..Izzy umí i bojové sporty.Je velmi emotivní. Poprvé se dostal do Evropy až s US5,momentálně žije s klukama ze skupiny v Berlíně ve WG Domě,dřívě žil v Kalifornii,kde má super přátele. Izzy má dva sourozence. Sestru Sarah a bratra Jareda
Jay Khan
Jay Khan je členem velmi úspěšné skupiny US5 Jay Khan se začal věnovat profesně muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě. Jay je velkým profesionálem, ví co potřebuje a vše dělá se 100% nasazením. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na jevišti a vystupovat se svými přáteli ze skupiny US5. Jay Khan se narodil v Londýně, ale později se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem. Jay je ze tří sourozenců má dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého "velkého bratra" co by úspěšného zpěváka skupiny velmi pyšné, Jay říká že jsou největšími fanynkami US5.
Chris Watrin
Chris Watrin si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je. Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač. Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.Chris Watrin má sestru Efu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu. V Srpnu roku 2008 šokoval nejen fanoušky US5, ale i své kolegy ze skupiny: Chris Watrin odchází.. ovšem ze zdravotních důvodů! V rozhovoru pro BILND sám řekl: "Jsem tělesně i psychicky na konci. Už měsíce cítím, že už nemám žádné přátele." Richie, Izzy, Vince a Jay pro německé Bravo, ale řekli že to určitě bylo předem plánované, poslední dny byl často u svého advokáta, nikomu nic neoznámil, nikdo nic nevěděl US5 se to dozvěděli z tisku, stejně jako fanoušci. Chris si chce dodělat maturitu a žít normální život.

US5

26. září 2008 v 15:00 | klarrrinka |  celebrity
Christopher Richard Stringini
věk:19
povolání:Zpěvák, tanečník
datum narození:28.11.1988
místo narození:Chicago, lllinois, USA
znamení:Střelec
člen skupiny US5
Izzi Callegos
věk:25
datum narození:19.09.1983
místo narození:Orlando, Florida, USA
znamení:Panna
člen skupiny US5
Jay Khan
Povolání:zpěvák
věk:26
datum narození:31.03.1982
místo narození:Londýn, Anglie
znamení:Beran
člen skupiny US5Chris Watrin
povolání:zpěvák
věk:20
datum narození:7.O8:1988
místo narození:Koln, Německo
znamení:Lev
člen skupiny US5


líčení-anketa

24. září 2008 v 19:58 | klarrrinka

máš mazlíčka?

24. září 2008 v 14:54 | klarrrinka |  funny zábava

jak se učíš????

23. září 2008 v 12:35 | klarrrinka

anketa

21. září 2008 v 20:22 | klarrrinka

krok za krokem,jak být perfektně nalíčená

21. září 2008 v 14:27 | klarrrinka |  ☼beauty☼
Make-up
Obličej natři krémem a počkej 5 minut, než se vstřebá. Make-up nanes prsty a důkladně rozetři (na make-up můžeš použít i houbičku, pokud se ti s ní pracuje líp).
Korekce
Kruhy pod očima zakryješ korektorem, ten rozetři směrem do stran. Rozjasnovač nanes v oblasti nosoretní rýhy a těsně pod dolní ret. Případně vady na kráse (akné) zamaskuj korektorem.
Pudrování
Pudr ti vyčaruje sametovou pletˇ a zárovenˇ fixuje make-up, takže vydrží mnohem déle. Nanášej ho vždy po směru růstu chloupků. V případě, že máš chloupků na pleti hodně, pudrování se vyhni, nebo budeš vypadat jako broskev:-(
Banánová technika
Zkus banánovou techniku! Jak na to:na horní okraj pohyblivého víčka nanes tmavší stíny. Vystínuj jimi oblouk a je to!
Oční linky zase frčí
Toužíš po dokonalých linkách? Stačí, když prsty vytáhneš víčko do strany. Pak se dá vést linka přesně podél řas. Pokud máš spadlá víčka, raději se s linkami rozluč:-(
Tvářenka
Tvářenkou si nejen vyrobíš zdravou barvu, ale můžeš ji také použít k modelování obličeje. Chceš zúžit kulatý obličej? Tohoto efektu dosáhneš, když naneseš růžový poprašek těsně pod lícní kosti. Tvářenku nanášej mírně pod lícní kost směrem ke spánku. Pokud máš dobrou pletˇ, můžeš si dovolit krémovou tvářenku. Nezapomenˇ ji dobře rozetřit, abys nevypadala jako Marfuša.
Rty
Rty lehce potři make-upem, lépe ti bude držet rtěnka. Vykresli konturovací tužkou konturu a rtěnku nanášej štětečkem v několika vrstvách. Nakonec můžeš použít ještě bezbarvý lesk.
online hry

20. září 2008 v 16:22 | klarrrinka

moje názory

20. září 2008 v 15:16 | klarrrinka
Týrání zvířat

Já si myslím,že když někdo týrá zvířata,tak že by se měl sám nad sebou zamyslet jaký je a uvědomit si jak by mu bylo,kdyby byl tím zvířetem. Pamatujte si,že zvířata mají stejná práva,jako lidi.Tady je hrozné video,jak trápí křečky:

anketka

17. září 2008 v 16:20 | klarrrinka
.

11 tipů,jak si zlepšit náladu

15. září 2008 v 21:31 | klarrrinka
-máš-li z něčeho strach a nebo se z něčeho bojíš. řekni si Budu víc asertivní a Svět poběží dál
-usmívej se do zrdcadla
-udělej si wellnes víkend jen pro sebe
-pozvi si k sobě domů jen ty nej kámoše
-pust si nějakou oblíbenou muziku
-běž do společnosti
-zajdi na nákupy
-udělej si výlet do přírody
-zajdi na masáže k profesionálnímu masérovi
-běž si zaplavat. uvidíš,tělo i mysl se ti uvolní
-hodně sportuj (např.badminton,tenis,běhání,lyžování,míčové hry-basketbal)

videa s Mr.Beanem

15. září 2008 v 20:29 | klarrrinka
Mr.Bean in toilet
Mr. Bean v kině
Mr.Bean v nemocnici
Merry christmas part 1
Merry christmas part 2
Merry christmas part 3
									

videa Avril Lavigne

15. září 2008 v 15:11 | Klarrrinka
Avril Lavigne_ I dont give

Mr.Bean

15. září 2008 v 14:56 | klarrrinka

hezcí pejsci:)

14. září 2008 v 10:58 | klarrrinka


optické klamy a iluze!!!!!!!!!

4. září 2008 v 16:27 | klarrrinka

Ftípky!!!!!!!!!!!!!

2. září 2008 v 16:37 | klarrrinka |  funny zábava
Víte, jak se řekne Polsky tchýně?
Baba prebytzecna.
Víte, jaký je rozdíl mezi padákem a kondomem?
Když se roztrhne padák, je o jednoho méně.
Proč má vrtuník vrtuli?
Aby se pilot nepotil.
Víte, jak poznáte, že jste závislí na PC hrách?
Když nabouráte a hledáte tlačítko new game.

Finský sportovec Tero Pitkamaki

2. září 2008 v 16:25 | klarrrinka
povolání: atlet,oštěpař
Věk:25
datum narození:19.12.1982
Místo narození:llmajoki
znamení:střelec
že se vá také líbí,že jo?

Kate Middleton (26)

2. září 2008 v 16:08 | klarrrinka
povolání:modní návrhářka
věk:26
datum narození:9.01.1982
místo narození:Reading,Berkshire,Anglie
znamení:kozoroh
Kate Middleton,celým jménem Catherine Elizabeth Middleton je přítelkyní Williama, prince Walesu.
Narodila se v Bucklebury, Berkshire, v jižní Anglii, a navštěvovala veřejnou školu Marlborough College. Stejně jako princ, Middleton studovala na University of St. Andrews ve Fife, ve Skotsku se zaměřením na historii a umění.
Je nejstarší dcerou Michaela Middletona, anglického podnikatele, a jeho ženy, Carole. Její rodiče vlastní Party Pieces, objednávkovou společnost, která se zabývá prodejem party doplnků. Má 2 sourozence Pippu a Jamese.
Kate plánuje vytvořit společnost navrhující a distribující dětské hadříky.

Chelsy a Harry

2. září 2008 v 14:51 | klarrrinka

hodně fotek Chelsy Davy

2. září 2008 v 14:48 | klarrrinka

Carl Philip

1. září 2008 v 15:33 | klarrrinka

Richard Gere

1. září 2008 v 15:18 | klarrrinka
je znamí svými nadacemi a jak pomáhá Tibetu.Nesní do číny.
narodil se 31.8. 1949 ve Philadelphii,Pensylvanii,USA
má 59 let a je ve znamení panny
Richard vyrůstal v severní části New Yorku v rodině pojištovacího agenta Homera Gera a matky Doris. Celá rodina se věnovala hudbě,díky čemuž se naučil hrát na klavír,kytaru,trubku mohl vytvářet hudbu pro školní divadelní představení. Po dokončení střední školy se rozhodl pro pokračování studia na University of Massachusetts, kde si vybral jako hlavní studijní obor filosofii a východní náboženství. Za dva roky však školu dokončil a začal působit v divadelním souboru Provincetown Playhouse ,kde si zahrál hlavní role v několika hrách. Po ukončení sezony s Provincetown se na krátkou dobu přesunul do Seattlu do dalšího divadelního souboru Seattle Repertory Theater. První významné divadelní úspěchy zaznamenal v Londýně v roli Danny Zucca ,muzikálu Pomáda (1973). V této roli pokračoval v Brodwayské produkci Pomády. úspěchy zaznamenával v mnoha dalších významných inscenacích. Díky těmto úspěchům mohl v roce 1975 debutovat ve filmu Hlášení komisaři. Přestože to byla malá role, je dobrý výkon mu pomohl k další roli psychopatického vojáka ve válečném dramatu z druhé světové války Námořník v zelenomodrém(1976).

Hilary Duff

1. září 2008 v 14:16 | klarrrinka
povolání:herečka,zpěvačka,modelka,modní návrhářka
věk:20
datum narození:28.9.1987
místo narození:Houston,Texas,USA
znamení: váhy
filmografie:
War, inc. (War,inc.) role :Yonica Babyyeah- 2008
Holky v balíku (Material Girls) role: Tanzie Marchetta -2006
Dvanáct do tuctu 2 (Cheaper by the dozen 2) role:Lorraine Baker- 2005
Pan Božský (Perfect Man,The) role: Holly Hamilton-2005
Moderní popelka (Cinderella Story,A) role: Sam Montgomery

princess Eugenie

1. září 2008 v 13:41 | www.klarrrinka.blog.czprincess Beatrice

1. září 2008 v 12:56 | www.klarrrinka.blog.cz

Avril

1. září 2008 v 12:49 | www.klarrrinka.blog.cz

avril lavigne

1. září 2008 v 12:43 | www.klarrrinka.blog.cz
povolání:zpěvačka,herečka,modelka,textařka,modní návrhářka
věk:23
datum narození:27.09.1984
místo narození:Belleville,Ontario,Kanada
znamení:váhy